بازدید: 14

تیراندازی به پلیس آمریکا در شهر فیلادلفیا

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1980660
رسانه‌های آمریکایی از تیراندازی به پلیس در شهر فیلادلفیا خبر داده و گفته اند دستکم یک مأمور پلیس در این حادثه زخمی شده است.

تیراندازی به پلیس آمریکا در شهر فیلادلفیابه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از رسانه های آمریکایی از تیراندازی به پلیس در شهر فیلادلفیا بزرگترین شهر ایالت پنسیلوانیا خبر خبر داده و گفته اند دستکم یک مأمور پلیس در این حادثه زخمی شده است.

منابع مختلف خبری آمار های مختلفی از یک تا ۵ نفر در مورد زخمی های این حادثه منتشر کرده اند. گفته می شود تاکنون تمام زخمی ها از نیرو های پلیس بوده اند.

بر اساس گزارش های غیررسمی، گروهی از نیرو های پلیس در ساختمانی در منطقه «نایس تاون» گیر افتاده اند و مهاجم (یا مهاجمین) در حال تیراندازی به سوی آن هاست.

هنوز کسی در ارتباط با این حادثه بازداشت نشده و تیراندازی نیز ادامه دارد.

پلیس از ساکنان شهر خواسته به محل تیراندازی نزدیک نشوند.

دانشگاه «تمپل» هم که در نزدیکی محل درگیری واقع شده، در توییتر نوشته است: «تردد در دانشکده علوم سلامت دانشگاه ممنوع شده است. پناه بگیرید. از قفل بودن در ها مطمئن شوید. سکوت کنید. تکان نخورید. پلیس در حال پاسخگویی است.»

تصاویر ویدئویی که از محل حادثه منتشر شده، از حضور ده ها خودروی پلیس حکایت دارد. برخی کاربران نیز در شبکه های اجتماعی نوشته اند که به صورت مداوم صدای تیراندازی به گوش می رسد.

یکی از شاهدان به شبکه «ای بی سی» گفته است که صدای شلیک دستکم ۱۰۰ گلوله را شنیده است.

بر اساس تصاویر ویدئویی، یک خودروی زرهی پلیس برای مقابله با مهاجم به صحنه رسیده است.

منبع: فارس

در حال تکمیل ...


تیراندازی به پلیس آمریکا در شهر فیلادلفیا
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها