بازدید: 18

ضرورت همراهی مردم با نیرو‌های اورژانس

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1980604
ورژانس تهران با تاکید بر ضرورت همراهی مردم با نیرو‌های اورژانس، گفت: بی توجهی به آژیر اورژانس یا عدم همراهی با این نیرو‌ها می‌تواند جان یک انسان را به خطر بی اندازد.
به گزارش افکارنیوز،

پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران با تاکید بر ضرورت همراهی مردم با نیرو های اورژانس، گفت: بی توجهی به آژیر اورژانس یا عدم همراهی با این نیرو ها می تواند جان یک انسان را به خطر بی اندازد.

اخبار اجتماعی- وی با بیان اینکه رفتار برخی راننده ها در زمان تردد آمبولانس اورژانس و حرکت پشت سر خودروی امدادی درست نیست، افزود: این اقدام می تواند خود حادثه آفرین بوده و به تصادفات زنجیره ای بی انجامد از این رو مردم باید از حرکت پشت سر آمبولانس که راه برای آن باز شده خودداری کنند.

صابریان در پاسخ به این سوال که آیا آژیر اورژانس بدون دلیل مورد استفاده قرار می گیرد یا خیر، گفت: به هیچ وجه چنین چیزی صحت ندارد و تاکنون حتی یک مورد هم نداشته ایم.

رئیس اورژانس تهران با بیان اینکه سازمان اورژانس تهران تنها انتقال دهنده بیماران بد حال است، افزود: اگر خودرو های متعلق به اورژانس با آژیر روشن حرکت می کنند یا در حال انتقال یک بیمار خیلی بد حال بوده یا اینکه در حال حاضر شدن به سر بالین بیمار بد حال است.

 


ضرورت همراهی مردم با نیرو‌های اورژانس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها