بازدید: 12

معرفی سرپرست‎ها و مدیران فنی جدید برای تیم‎های پایه استقلال

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1980176
مدیر آکادمی باشگاه استقلال سرپرست‌های جدید تیم‌های پایه این باشگاه را معرفی کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت باشگاه استقلال، اصغر حاجیلو مدیر آکادمی استقلال درباره آخرین شرایط این آکادمی اظهار داشت: جلسه ای با سرمربیان، سرپرست ها و همه اعضای کادر در همه رده ها داشتیم. لازم بود با آن ها شفاف صحبت کنم و از همه آن ها تشکر کردم که حتی از جیب شخصی کمک کردند. به آن ها گفتم اگر من شهردار یک ناحیه باشم، شما که کارمند شهرداری هستید، نمی خندید؟ من به اینجا آمدم تا آن هایی که اهلیت خود را اثبات کردند و خانه نشین شدند، به کار برگردند.

وی در ادامه تصریح کرد: از همه این عزیزان تشکر کردم و آن ها نیز پذیرفتند که صحبت های من منطقی است. آن ها به من لطف کردند و حرف های من را پذیرفتند. رضا خلیل پور، احمد حیدرخان و جلال بیات پور به عنوان سرپرست های جدید و مدیر فنی های تیم های خود انتخاب شدند. دو نفر دیگر نیز به این لیست اضافه می شوند و همچنین آقای عبدالعلی چنگیز نیز به ما اضافه خواهد شد. پیروز قربانی نیز قرار بود به ما اضافه شود، اما شب گذشته عذرخواهی کرد. پرویز برومند، منصور رشیدی و نادر شعایی نیز سه دروازه بانی هستند که در کنار ما حضور دارند.

حاجیلو با اشاره به اهمیت تربیت بازیکنان در رده های پایه، در تشریح اولویت های خود عنوان کرد: در رده پایه، اخلاق و تربیت بازیکنان مهم تر از نتیجه گرفتن است. فتحی نیز به من گفت که ما باید بدبینی ها را به آکادمی تغییر دهیم و شروع کار ما در نونهالان است. ما به دنبال قهرمانی نیستیم و به دنبال خروجی مثبت برای استقلال هستیم. به دنبال کاپ نیستیم، زیرا کاپ خیلی به درد ما نمی خورد و می خواهیم برای آینده استقلال کاری انجام دهیم. به فتحی قول دادم که نگاه مردم را تغییر دهم و او نیز به من قول داد امسال از نظر مالی مشکلی نداشته تا پیشانی و ویترین باشگاه استقلال باشیم.

وی درباره امکانات سخت افزاری باشگاه اضافه کرد: ورزشگاه امام رضا یک مجموعه مناسب از نظر سخت افزاری است و ما تلاش می کنیم تا بهترین خروجی را داشته باشیم. نمی خواهیم خانواده ها به ما کمک کنند و باشگاه باید این کار را انجام دهد که فتحی قول های لازم را در اینباره داد.

حاجیلو همچنین در بخش بعدی صحبت های خود تصریح کرد: با حضور بزرگان دروازه بانی، به دنبال آکادمی حرفه ای دروازه بانی هستیم و می خواهیم در استان ها استعدادیابی کنیم. ۷ سال قبل امید نورافکن ۱۵ ساله بود، رضاوند و محسن کریمی و رضا آذری را نیز در سن کم داشتیم و آن ها خروجی ما هستند که اکنون در تیم های ما حضور دارند.

پیشکسوت استقلال در پایان صحبت های خود گفت: استقلال همیشه تیمی بازیکن ساز بوده است؛ این موضوع از قدیم و دهه ها قبل وجود دارد و استقلال در قدیم نیز بازیکن ساز بود و از تیم های دیگر تهرانی بازیکن نمی گرفت.
 
انتهای پیام/

معرفی سرپرست‎ها و مدیران فنی جدید برای تیم‎های پایه استقلال
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها