بازدید: 14

کنعانی‌زادگان رضایت کالدرون را جلب نکرد/سیدجلال و شجاع در قلب دفاع پرسپولیس

منبع : انتخاب کد خبر: 1980146
مدافع جدید تیم پرسپولیس فعلا نتوانسته رضایت سرمربی این تیم را جلب کند و به همین خاطر کالدرون دست به قلب دفاع تیم خود نخواهد زد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش فارس، پس از حضور گابریل کالدرون در پرسپولیس و از آنجایی که سیدجلال حسینی با مصدومیت جزئی دست و پنجه نرم می کرد به همین دلیل این مربی آرژانتینی از زوج شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان در خط دفاعی استفاده می کرد اما بعد از گذشت چند هفته به نظر می رسد نظر این مربی آرژانتینی تغییر کرده است.

کنعانی زادگان در تمرینات چند وقت اخیر آن طور که باید و شاید نتوانسته رضایت کالدرون را جلب کند و به همین دلیل با بهبودی حسینی، کالدرون از زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده در خط دفاعی استفاده می کند.

در تمرینات و بازی های دوستانه اخیرکالدرون ترکیب های دفعای متعددی را امتحان کرده و اینطور که به نظر می آید کالدرون مدافع جدید سرخ پوشان را روی نیمکت خواهد گذاشت تا همانند دو فصل اخیر، خط دفاعی پرسپولیس دست نخورده باقی بماند.

این در حالی است که کالدرون در ترکیب اولیه تیمش برای بازی دوستانه با گل گهر از کنعانی زادگان در ترکیب تیم ذخیره ها استفاده کرد و در آستانه یک هفته مانده به آغاز لیگ برتر بعید به نظر می رسد که دست به ترکیب خود بزند. حالا باید دید تا آغاز لیگ برتر سرمربی پرسپولیس چه تصمیمی در خصوص ترکیب دفاعی تیمش خواهد گرفت.


کنعانی‌زادگان رضایت کالدرون را جلب نکرد/سیدجلال و شجاع در قلب دفاع پرسپولیس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها