بازدید: 18

تامین و توزیع به‌موقع آب و برق با وجود محدودیت ها/اولویت تخصیص آب به صنایع، پساب تصفیه شده است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1980127
رضوی گفت:در روزهای گرم سال تامین و توزیع به‌موقع آب و برق به‌رغم همه سختی‌ها بدون وقوع مشکلات خاص انجام شده است.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، سید حسن رضوی در نشست انسجام بخشی آب و آبفا اظهار داشت: مجموعه آب، آبفا و بخش برق باوجود همه مشکلات، اوج مصرف را با یک برنامه ریزی منسجم و مشترک به پایان رساندند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر از گرمای هوا نسبت به هفته های گذشته کاسته شده است، افزود: تامین و توزیع به موقع آب و برق به رغم همه سختی ها بدون وقوع مشکلات خاص انجام شده است که این موضوع اهمیت برنامه ریزی و انسجام را نشان می دهد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران با بیان اینکه در این شرکت بخش عمده ای از مشکلات طرح های تامین آب در دست اجرا برای سال آبی آتی برطرف شده است، گفت: همکاری های بین سازمانی با دستگاه های اجرایی مرتبط برای دریافت مجوز های لازم در حال انجام بوده و بسیاری از چالش ها برطرف شده است.

وی با اشاره به آخرین وضع طرح انتقال آب از سد تنظیمی امیرکبیر به تهران گفت: با تدابیر اتخاذ شده روند تکمیل و تجهیز تصفیه خانه ششم جان تازه ای گرفته، به طوری که کارگاه این طرح حتی در عید قربان فعال بوده و پیمانکار با تمام توان در حال کار است.

رضوی با تاکید بر اینکه مهم ترین مسئله تامین مباحث مالی تصفیه خانه ششم تهران است، گفت: خوشبختانه با مساعدت وزارت نیرو و پیگیری های صورت گرفته، مباحث مالی این طرح تا حدودی برطرف شده است و امیدواریم در زمان مقرر وارد مدار بهره برداری شود.

بیشتر بخوانید: حجم مصرف آب با ۲ سال گذشته قابل مقایسه نیست/بازگشت سفره های زیرزمینی به حالت عادی مستلزم چند سال بارش متوالی

وی ادامه داد: هم اکنون پیمانکار پروژه با تمام توان خود مشغول کار است و پیشرفت طرح بر اساس برنامه زمانبندی شده صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران: اولویت تخصیص آب به صنایع، پساب تصفیه شده است و در صورت عدم امکان، آب خام تحویل می شود.

انتهای پیام/

برنامه ریزی برای تامین برق و آب در روزهای گرم سال

تامین و توزیع به‌موقع آب و برق با وجود محدودیت ها/اولویت تخصیص آب به صنایع، پساب تصفیه شده است
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها