بازدید: 13

دولت ترامپ میانجی‌های مذاکره با ایران را به ستوه آورد

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1980097
منابع مطلع در گفت‌وگو با یک روزنامه آمریکایی گفته‌اند دولت ترامپ با ارسال پیام‌های متناقض درباره شرایط مذاکره با ایران طرف‌هایی که میانجی رد و بدل کردن پیام بین تهران و واشنگتن هستند را به ستوه آورده است.

خبرگزاری فارس:  چندین مقام آمریکایی و اروپایی در گفت وگو با روزنامه «دیلی بیست» گفته اند دولت «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا در حال ارسال پیام های متناقض و ناسازگار درباره شرایط برگزاری مذاکرات جدید با ایران است.

یک مقام سابق دولت آمریکا که از جدال های داخلی در دولت ترامپ در خصوص این موضوع آگاه است به دیلی بیست گفت: «همه چیز کاملاً آماتور است.»

آمریکا در طول چند ماه گذشته برای نزدیک تر شدن به گفت وگوهای دیپلماتیک با تهران تلاش کرده از طریق متحدانش برای ایران پیام بفرستد. با وجود این، دو مقام فعلی دولت آمریکا و یک منبع آگاه دیگر می گویند تضارب آرا در داخل دولت ترامپ باعث ایجاد اختلال در روند این تلاش های دیپلماتیک شده است. این اختلافات موجب وارد آمدن فشار روی طرف هایی شده که به عنوان میانجی بین واشنگتن و تهران رفت وآمد می کنند. آنها می گویند از اینکه دائماً از تیم ترامپ پیام های متناقض دریافت می کنند به ستوه آمده اند.

در حال تکمیل....


دولت ترامپ میانجی‌های مذاکره با ایران را به ستوه آورد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها