بازدید: 10

قالیباف: باید بدون اینکه مردم را طبقه‌بندی کنیم، به آن‌ها خدمت صادقانه ارائه دهیم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1980093
محمد باقر قالیباف عصر امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد در اجتماع عظیم جهادگران بسیجی که در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد عنوان کرد: جهادگران هرگز نباید اجازه دهند که رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب لحظه‌ای متوقف شود.

قالیباف: باید بدون اینکه مردم را طبقه بندی کنیم، به آن ها خدمت صادقانه ارائه دهیم

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، محمد باقر قالیباف عصر امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد در اجتماع عظیم جهادگران بسیجی که در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد عنوان کرد: جهادگران هرگز نباید اجازه دهند که رهنمود های رهبر معظم انقلاب لحظه ای متوقف شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه کار جهادی، پیشرفت و عدالت در کشور به دور از تشریفات دست و پا گیر ادارى است که متاسفانه این رویکرد تشریفاتی اجازه نمی دهد باور های انقلاب در این کشور اثر کند و طعم شیرینی خدمت در کام مردم بیاید، گفت: اگر همه در کنار هم باشیم، در عرصه اقتصاد هم می توانیم مانند امنیت و صنعت دفاعی که جزو کشور های برتر دنیا هستیم، پیشرفت کنیم.

قالیباف در پایان با بیان اینکه باید بدون اینکه مردم را طبقه بندی کنیم، به آن ها خدمت صادقانه ارائه دهیم، یادآور شد: در گام دوم انقلاب پرچم پیشرفت و عدالت برای تحقق اقتصاد مقاومتی و پیشرفت اقتصادی در دست جوانان است.

انتهای پیام/


قالیباف: باید بدون اینکه مردم را طبقه‌بندی کنیم، به آن‌ها خدمت صادقانه ارائه دهیم
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها