بازدید: 15

تأمین نقدینگی یکی از مهم‌ترین مشکلات تولیدکنندگان است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1980066
اسفنانی با اشاره به گلایه تولیدکنندگان داخلی از بی توجهی به مشکلات آن‌ها گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات تولیدکنندگان، تأمین نقدینگی است.

اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا از دستور کار مجلس خارج شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران گفت: ورود لوازم خانگی قاچاق به کشور منفعت بسیار زیادی برای قاچاقچیان دارد.

وی افزود: شرایط موجود و تحریم ها فضایی را ایجاد کرده که برند های واقعی خارجی قادر به تأمین بازار خود نیستند ضمن اینکه تولیدکنندگان لوازم خانگی نیز موفق به برآورده کردن توقع جامعه از نظر کمی و کیفی نشده اند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران با اشاره به گلایه سخنگوی تولیدکنندگان داخلی از بی توجهی به مشکلات آن ها گفت: یکی از مهم ترین مشکلات تولیدکنندگان، تأمین نقدینگی است.

اسفنانی با انتقاد از نگاه های جزیره ای به این مسئله مطرح کرد: تأمین بازار و برآورده شدن توقعات جامعه برای رسیدن به کالای کیفی منوط به این است که پروژه و مجموعه از مواد اولیه گرفته تا تولید و جلوگیری از واردات کالا های غیرکیفی به صورت کامل دیده شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران با تصریح بر تخلفات در داخل کشور بیان داشت: کالای تقلبی از خارج به راحتی وارد کشور و در تهران بسته بندی جدید و با برند اصلی عرضه می شود. باید با این تخلف برخورد شود که البته در حد توان برخورد خواهد شد.

اسفنانی از عدم اصلاح ایرادات قانون "مبارزه با قاچاق کالا و ارز" در مجلس انتقاد کرد و گفت: این اصلاح در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته بود، اما به صورت غیرموجّه از دستور کار مجلس خارج شد.

انتهای پیام/


تأمین نقدینگی یکی از مهم‌ترین مشکلات تولیدکنندگان است
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها