بازدید: 14

سردار نقدی: باید زبان جهادی را جایگزین دیوان‌سالاری کنیم

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1980036
معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه باید بتوانیم زبان جهادی را جایگزین دیوان‌سالاری کرده و مشارکت عمومی و مردمی را به کارهای‌مان اضافه کنیم، تصریح کرد: بسیج و گروه‌های جهادی آماده هر کاری برای انقلاب هستند.

خبرگزاری فارس: معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه باید بتوانیم زبان جهادی را جایگزین دیوان سالاری کرده و مشارکت عمومی و مردمی را به کارهای مان اضافه کنیم، تصریح کرد: بسیج و گروه های جهادی آماده هر کاری برای انقلاب هستند.

سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعدازظهر امروز (چهارشنبه) در اجتماع بزرگ جهادگران بسیج سازندگی با اشاره به ویژگی های جهادگران اظهارداشت: نوجوانی که غرق در ناز و نعمت است اما با جهادگران همراه می شود و به محروم ترین و دوردست ترین مناطق کشور برای کار جهادی می رود، منشا این کار چیزی نیست جز ولایت پذیری.

وی افزود: نظریه پردازان و روانشناسان بزرگ می گویند بهترین روش برای تربیت بشر این است که آنچه برای خودت می پسندی برای دیگران نیز بپسند اما الگوی فاطمی به ما می گوید اول همسایه ات بعد خودت. امروز ما برای آنچه رهبر انقلاب از ما خواسته اند در اینجا جمع شده ایم، اما مشکل ما نبود سازوکارهای لازم برای استفاده از ظرفیت جوانان است.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه ما باید بتوانیم زبان جهادی را به جای دیوان سالاری جایگزین کنیم و مشارکت عمومی و مردمی را به کارهایمان اضافه کنیم، تصریح کرد: بسیج و گروه های جهادی آماده هر کاری برای انقلاب است.

سردار نقدی گفت: همه چیز برای یک جهاد و جهش بزرگ آماده است و ان شاء الله با شما جوانان که آماده خدمت رسانی به مردم هستید خواهیم توانست الگوی اسلامی را به جهان بشریت عرضه کنیم.


سردار نقدی: باید زبان جهادی را جایگزین دیوان‌سالاری کنیم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها