بازدید: 12

سردار نقدی: گروه‌های جهادی آماده هر کاری برای انقلاب هستند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1980030
سردار «محمدرضا نقدی» عصر امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد در اجتماع بزرگ جهادگران بسیجی که در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد گفت: نظریه‌پردازان و روانشناسان بزرگ می‌گویند بهترین روش برای تربیت بشر این است که آنچه برای خودت می‌پسندی برای دیگران نیز بپسند، اما الگوی فاطمی به ما می‌گوید اول همسایه ات بعد خودت.

سردار نقدی: گروه های جهادی آماده هر کاری برای انقلاب هستند

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردار «محمدرضا نقدی» عصر امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد در اجتماع بزرگ جهادگران بسیجی که در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد گفت: نظریه پردازان و روانشناسان بزرگ می گویند بهترین روش برای تربیت بشر این است که آنچه برای خودت می پسندی برای دیگران نیز بپسند، اما الگوی فاطمی به ما می گوید اول همسایه ات بعد خودت.

وی با بیان اینکه ما باید بتوانیم زبان جهادی را به جای زبان دیوان سالاری جایگزین کنیم و مشارکت عمومی و مردمی را به کارهای مان بیفزاییم گفت: گروه های جهادی آماده هر کاری برای انقلاب هستند.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه امروز ما برای آنچه رهبر انقلاب از ما خواسته اند در اینجا جمع شده ایم، عنوان کرد: مشکل ما نبود سازوکار های لازم برای استفاده از ظرفیت جوانان است.  

انتهای پیام/


سردار نقدی: گروه‌های جهادی آماده هر کاری برای انقلاب هستند
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها