بازدید: 28

اعضای هیأت انتخاب و داوری کمیسیون سیمای بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز معرفی شدند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1980021
اعضای هیأت انتخاب و داوری کمیسیون سیمای بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز با حکم معاون امور استان‌های رسانه ملی معرفی شدند.

اعضای هیأت انتخاب و داوری کمیسیون سیمای بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز معرفی شدندبه گزارش حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، علی دارابی معاون امور استان های رسانه ملی حکم اعضای هیأت انتخاب و داوران کمیسیون سیمای بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها را صادر کرد.

بر این اساس مهرداد عظیمی به عنوان رئیس هیأت انتخاب و داوری بخش برنامه های ترکیبی و علی حاج ملاعلی، داراب کمالی، سید جعفر اولیاء، مریم رشیدی و سید کمال هاشم زاده به عنوان اعضای این هیئت معرفی شده اند.

همچنین در این حکم اسامی آقایان عیسی بلوکات، سعید اوحدی، محمد کاویانی، احمد امین حائری و محمد جعفر خسروای به عنوان اعضای هیأت داوری بخش برنامه های ترکیبی کمیسیون سیما آمده است.

در بخش برنامه های مستند این کمیسیون هم احمد ضابطی جهرمی به عنوان رئیس هیأت انتخاب و داوری معرفی شده و عباس عطریان، محمدرضا وطن دوست، مهرداد فراهانی، زین العابدین مختاریان و مکرمه آقایی به عنوان دیگر اعضای هیأت انتخاب حکم مربوطه را دریافت کرده اند.

در حکم معاون امور استان های رسانه ملی، فرهاد ورهرام، محمدرضا شریفی، فتح الله امیری، سلیم غفوری و حبیب احمدزاده نیز به عنوان اعضای هیأت داوری انتخاب شده اند.

در بخش برنامه های ویژه و جنبی کمیسیون سیما نیز علی بخشی زاده به عنوان رئیس هیأت انتخاب و داوری حکم دریافت کرده است و  اکبر تدبیری، سرکار خانم فرحبخش، شهرام ملکی نیا و زهره عابدی به عنوان اعضای هیأت انتخاب معرفی شده اند.

در همین بخش اسامی آقایان علی اصغر جعفری، محمد مهدی قاسمی، آبتین مهدی پور و شعبان پور به عنوان اعضای هیأت داوری به چشم می خورد و سرانجام در بخش نمایشی کمیسیون سیما نیز حکم ریاست هیأت انتخاب و داوری برای مهدی فرجی صادر شده و سید احمد موسوی، سید ناصر هاشم زاده، عبدالرضا اکبری و شهرام نجاریان به عنوان اعضای هیأت انتخاب و محمد خزایی، حجت الله ایوبی، شهروز حقی و پروانه معصومی به عنوان داوران این بخش ذکر شده است.

دارابی در این حکم تصریح کرده است: امید است جشنواره حاضر، ضمن معرفی و کشف استعداد های مراکز و ارزیابی وضع موجود، با ارائه الگو های مهندسی و مدیریت فرهنگی، چشم انداز مطلوبی را برای مراکز استان ها فراهم کند.

انتهای پیام/


اعضای هیأت انتخاب و داوری کمیسیون سیمای بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز معرفی شدند
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها