بازدید: 13

باید الگوی جهادی را جایگزین دیوان سالاری کنیم

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1979982
معاون هماهنگ کننده سپاه: فداکاری‌هایی که امروز جوانان انجام می‌دهند حد و مرزی ندارد و به طور وسيع در میان نسل جوان گسترش یافته است
  •  پیام رهبر انقلاب به گروه های جهادی و بسیج سازندگی 

باید الگوی جهادی را جایگزین دیوان سالاری کنیمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه عصر امروز در جمع اجتماع یکهزار نفری گروه های جهادی بسیج سازندگی با بیان اینکه الگوی فاطمی بسیج کنندگی در جامعه ایجاد می کند، افزود: امروز برای آنچه رهبر معظم انقلاب اسلامی خواسته ‎اند تا بتوانیم فرهنگ جهادی را گسترش دهیم، مشکلی نداریم و مشکل ساز و کار هایی است که بتواند از این توان جهادی جوانان بهره برداری کند.
سردار نقدی ادامه داد: حماسه هایی که در دفاع مقدس توسط جوانان آفریده شد، امروز هم امکان حماسه آفرینی در عرصه سازندگی وجود دارد؛ اما استفاده ار این توان در صورتی امکان پذیر خواهد بود که از الگوی کارفرما و ناظر خارج شویم تا دستگاه های اجرایی بتوانند زبان جهادی ها را متوجه شوند.
وی در ادامه تصریح کرد: هر گاه از این نیرو های جهادی استفاده شد، اتفاق های بزرگی روی داده است پس باید زبان جهادی را در دیوان سالاری موجود ترویج کنیم به عبارت دیگر اگر الگوی مشارکت عمومی مردم را در حل مسایل بیاوریم می توانیم موفقیت های بسیاری را کسب کنیم.
معاون هماهنگ کننده فرمانده کل سپاه افزود: باید ستادی در بسیج به منظور تبدیل منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با فعالیت های جهادی به برنامه تشکیل یابد؛ زیرا همه چیز برای یک جهش جهادی بزرگ آماده است.
وی گفت: خدمات ارزنده ای بزودی به ملت ارائه می شود تا بتوانیم جامعه را به سوی جامعه ای الگو معرفی کنیم.


سردار سپهر
بسیجیان آماده خدمت بیشترند 
جانشین هماهنگ کننده نیروی مقاومت و بسیج سازندگی گفت: بسیجیان آماده خدمت بیشترند و با پیام مقام معظم رهبری تکلیف جهادیشان روشن است.
سردار سپهر در اجتماع بزرگ جهادگران در مصلای حضرت شاه عبدالعظیم افزود: حضور جهادگران عزیز در عرصه جهاد و مبارزه با فقر یادآور اجتماع بسیجیان در دوران دفاع مقدس و لبیک به حضرت امام راحل است و اکنون نیز درپاسخ به ندای مقتدایشان برای حضور در عرصه های سازندگی و خدمت رسانی و محرومیت زدایی با اطاعت از این فرمان اجتماع کردند تا بار دیگر به دشمنان خود پیام بدهند که ما می توانیم و توانسته ایم در مواجهه با دشمنان، در مناطق کمتر توسعه یافته آبادانی ایجاد کنیم.
وی گفت: بسیج مستضعفان به عنوان حافظ انقلاب اسلامی افتخار دارد که بیش از ۱۲ هزار گروه جهادی و خیر جهادگر را مدیریت کند که دل در گرو آبادانی این کشور دارند.
سردار سپهر گفت: افتخار داریم پیام رهبری را بشنویم و برای پیاده سازی فرمان معظم له گروه های جهادی تشکیل دهیم که امروز در دورترین نقاط کشور مشغول به فعالیت هستند.
اجتماع بزرگ جهادگران هم اکنون با حضور سردار سپاه نقدی، سردار قالیباف، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در حال برگزاری است.

باید الگوی جهادی را جایگزین دیوان سالاری کنیم
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها