بازدید: 12

مشاوره رایگان باروری و ناباروی در نمایشگاه مادر و کودک ارائه می‌شود

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1979939
گروه سلامت ــ مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا جهاد دانشگاهی همزمان با برگزاری نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک، خدمات مشاوره‌ای رایگان سلامت جنسی، تغذیه و رژیم درمانی، ناباروری و بارداری به مراجعین نمایشگاه ارائه می‌کند.
از سوی مرکز ابن سینا جهاد دانشگاهی؛به گزارش ایکنا، مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، همزمان با آغاز نمایشگاه مادر و کودک که از فردا ۲۴ مردادماه در محل نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود، خدمات مشاوره رایگان درمان ناباروری ارائه می دهد.
مشاوره مربوط به سلامت جنسی، تغذیه و رژیم درمانی، بارداری و ناباروری نیز از جمله دیگر خدمات رایگان مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا در این نمایشگاه است.
متقاضیان می توانند در تاریخ بیست و چهار لغایت بیست و پنجم مرداد ماه از ساعت دوازده تا پانزده، مشاوره سلامت جنسی و از تاریخ بیست و شش لغایت بیست و هفتم مرداد ماه، مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دریافت کنند.
همچنین روز های پنجشنبه، جمعه و شنبه بیست و چهارم، بیست و پنجم و بیست و ششم مرداد ماه مشاوره بارداری و ناباروری از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۵ در این غرفه ارائه می شود.
یادآور می شود، کارگاه های تخصصی این مرکز نیز در روز های برگزاری نمایشگاه مادر و کودک از ساعت ۱۳ تا ۱۴ در محل برگزاری کارگاه های آموزشی نمایشگاه برگزار می شود. کارگاه نقش سلامت جنسی در تحکیم خانواده، روز های پنجشنبه و جمعه و کارگاه ملاحظات تغذیه ای قبل از بارداری تا شیردهی، روز های شنبه و یکشنبه برگزار می شود که علاقمندان می توانند در آن حضور داشته باشند.
انتهای پیام

مشاوره رایگان باروری و ناباروی در نمایشگاه مادر و کودک ارائه می‌شود
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها