بازدید: 13

ارایه توضیحاتی درباره حبس حسن عباسی

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1979927
مدیرکل حقوقی وزارت اطلاعات درباره حبس حسن عباسی توضیحاتی را ارائه کرد

ارایه توضیحاتی درباره حبس حسن عباسیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به‎نقل از پایگاه اطلاع‎رسانی وزارت اطلاعات؛ مدیرکل حقوقی وزارت اطلاعات درباره علل بازداشت و حبس حسن عباسی گفت: متعاقب تعریضات و انتساب موارد خلاف واقع متعدد و مکرر توسط حسن عباسی به وزارت اطلاعات، این مرکز عظیم مبارزه و جهاد (علی‎رغم خویشتن‎داری وزارتخانه و کارکنان خدوم آن، در بسیاری از موارد بر مبنای حفظ مصالح امنیت ملی) با استناد به یکی از تعریضات نامبرده و ادعای وی در یک سخنرانی مبنی بر نیت وزارت اطلاعات برای ایجاد تغییر و تحول در نظام و ارتباط این وزارتخانه با یک کانال ضدنظام، اعلام می‎شود که این وزارتخانه نسبت به طرح شکایت نزد مرجع قضایی اقدام کرده است.
این مقام ارشد اطلاعاتی افزود: براساس موازین قانونی و پس از طی تشریفات، در نهایت رأی محکومیت نامبرده در مرحله بدوی رسیدگی توسط شعبه محترم رسیدگی کننده صادر شد.
مدیرکل حقوقی وزارت اطلاعات گفت: رأی مزبور با توجه به تجدیدنظر خواهی مشارالیه، مجددا در مرحله تجدید نظر مورد رسیدگی قرار گرفت و محکومیت وی با حکم شعبه تجدید نظر قطعی شد.
وی اضافه کرد: حبس حسن عباسی در راستای شکایت وزارت اطلاعات و اجرای حکم قطعی صادره از مقام محترم صالح قضایی، توسط مراجع ذی‎صلاح صورت گرفته است.


ارایه توضیحاتی درباره حبس حسن عباسی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها