بازدید: 12

سرقت موتورسیکلت استاد دانشگاه در خزانه/ سارق دستگیر شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1979921
رئیس کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی گفت: یک سارق حین خرد کردن قطعات موتورسیکلت سرقتی دستگیر شد.

دستگیری سارق موتورسیکلت استاد دانشگاهبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرگرد رضا اسلام نژاد رئیس کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی گفت: شب گذشته برابر اخبار واصله مبنی بر حضور فردی که اقدام به خرد کردن قطعات موتورسیکلت و آگهی و فروش آن ها در سایت های اینترنتی می کند ماموران عملیات این کلانتری به محل اعلامی اعزام شدند.

بیشتر بخوانید؛ کشف جسد جوان ۳۷ ساله در ارتفاعات دربند

وی ادامه داد: متهم در حال قطعه قطعه کردن یک دستگاه موتورسیکلت در کارگاهی بود که مدتی توسط ماموران تحت نظر قرار داده شد و بعد از حضور ماموران در محل کارگاه این فرد دستگیر شد.

این مقام انتظامی افزود: متهم در بازجویی های اولیه اعلام کرد موتورسیکلت برای خودم است و از مدتی پیش خراب شده و در کارگاه ام رهایش کرده ام و از آنجایی که هزینه تعمیر آن را نداشتم قصد دارم آن را قطعه قطعه کنم و بفروشم.

وی در ادامه تصریح کرد: با انجام استعلام از سامانه ۱۱۰ پلیسی مشخص شد این موتورسیکلت چند روز پیش در محدوده خزانه به سرقت رفته است که سریعا نسبت به شناسایی شاکی نیز اقدام شد.

سرگرد اسلام نژاد افزود: مالباخته با حضور در کلانتری اظهار کرد استاد دانشگاه می باشد و روز سرقت برای دیدار مادرم به محله خزانه رفته بودم که موتورسیکلت ام سرقت می شود؛ بنابراین گزارش از محل اختفای متهم چند دستگاه اتو، دستگاه برش و چرخ های خیاطی کشف شد که در ادامه با انجام تحقیقات تخصصی مشخص شد این دستگاه ها نیز در همین محدوده به سرقت رفته است و با تحقیق از متهم وی بیان داشت چند وقت پیش یک سرقت به همراه برادر و دوستش انجام داده است؛ متهم مدعی بود با سوراخ کردن دیوار کارگاه خیاطی وارد محل شده و سرقت را مرتکب شده اند.

در ادامه از مالباخته دیگر نیز دعوت به عمل آمد که او نیز شکایت اش را علیه متهم اعلام کرد و به این ترتیب پرونده ای در این خصوص تشکیل و به نظر مقام محترم قضائی رسید.

براساس این گزارش، متهم ۲۷ ساله عنوان کرد همسرم باردار می باشد و هر دو سرقت را نیز گردن گرفت که در بررسی های تکمیلی مشخص شد او پیش از این اتهام نیز یک بار دیگر به دلیل حمل و نگهداری مواد مخدر بازداشت شده است.

انتهای پیام/

سارقی حین خرد کردن قطعات موتورسیکلت دستگیر شد

سرقت موتورسیکلت استاد دانشگاه در خزانه/ سارق دستگیر شد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها