بازدید: 13

حضور در لیگ برتر بسکتبال به شرط پرداخت بدهی‌ها

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1979904
دبیر فدراسیون بسکتبال، حضور تیم‌ها در لیگ برتر بسکتبال را منوط به پرداخت بدهی به بازیکنان سابق دانست

حضور در لیگ برتر بسکتبال به شرط پرداخت بدهی هامسعود عماری دبیر فدراسیون بسکتبال درباره اعلام آمادگی برخی تیم های بدهکار به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت:​ هیچ فرقی ندارد کدام باشگاه باشد. هر باشگاه باید ابتدا تکلیف بدهی قبلی به بازیکنان خود را مشخص کند و بعد وارد لیگ برتر شود. باشگاه اسلم اسپرت (پگاه ایران) هم تا مهر با بازیکنان خود قرارداد دارد و مهلت پرداخت بدهی های این تیم تا آن زمان است.
باشگاه هایی مانند اکسون،پتروشیمی بندرامام و شیمیدر در ساخت خوابگاه سالن آزادی مشارکت داشته یا حمایت از تیم های ملی را برعهده دارند. دبیر فدراسیون بسکتبال در پاسخ به اینکه آیا شبهه حمایت فدراسیون از این باشگاه ها به وجود نمی آید؟ تاکید کرد:​لیگ پارسال نمونه خوبی بود که می گفتند فدراسیون حامی فلان تیم است؛ اما عملا لیگ نشان داد که از هیچ تیمی حمایت نمی کنیم و به طور کامل دنبال بسکتبال هستیم.
وی افزود: حامیان مالی به بسکتبال کمک کرده و نام آن ها نیز تبلیغ شده است. هر باشگاهی قصد کمک داشته باشد، می پذیریم که حامی مالی تیم های ملی شود و نام آن ها روی پیراهن تیم برود؛ اما این موضوع هیچ ارتباطی به لیگ ندارد.
دبیر فدراسیون بسکتبال همچنین درباره اسپانسر پیراهن تیم ملی بزرگسالان گفت:​ بار دیگر با شرکت "پیک" توافق کرده ایم. لباس هایی برای تیم فرستاده اند و بقیه وسایل در حال ارسال است. قرارداد مالی هم با آن ها داریم و شرایط به همان شکل قبلی بازگشته است.


حضور در لیگ برتر بسکتبال به شرط پرداخت بدهی‌ها
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها