بازدید: 12

منتقد شهرداری تهران به سکوت دعوت شد/علیخانی: کرونی ممنوع المصاحبه نیست، اما نمی‌تواند با عنوان دبیر کمیسیون مصاحبه کند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1979895
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر ممنوع المصاحبه نیست فقط نمی‌تواند نظر شخصی خود را از طرف کمیسیون اعلام کند.

گروه جامعه خبرگزاری میزان|وحید زارع سهیلی: چند ساعتی است که خبر ممنوع المصاحبه شدن محمدعلی کرونی، دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، به همراه یک نامه منتسب به رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر در فضای مجازی و محافل خبری حوزه شهری دست به دست می شود.

براساس متن این نامه، محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، محمدعلی کرونی دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران را خطاب قرار داده و نوشته: «با توجه به انتشار برخی مصاحبه ها از سوی شما تحت عنوان دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران به جنابعالی تذکر داده می شود از این پس بدون هماهنگی از هرگونه مصاحبه با عنوان مذکور خودداری فرمائید.»

رونوشت به شهردار

رونوشت این نامه به پیروز حناچی، شهردار تهران و اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران ارسال شده است.

سوال اینجاست که چرا رونوشت این نامه که به قول علیخانی عضو شورای اسلامی شهر تهران «یک موضوع داخلی در کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران» محسوب می شود، برای شهردار تهران ارسال شده است!

خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان در این رابطه با محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفتگو کرده است.

آیا محمدعلی کرونی ممنوع المصاحبه شده است؟

علیخانی: کسی ممنوع المصاحبه نیست، ایشان می تواند نظر شخصی خودشان را به نام شخص خودشان بیان کنند، اما نمی توانند نظر شخصی خود را از طرف کمیسیون و یا با عنوان دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل اعلام نمایند.

محمدعلی کرونی کیست؟

حدود دو سال قبل در جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، محمدعلی کرونی به عنوان دبیر این کمیسیون معرفی و جایگزین نبی زاده دبیر سابق این کمیسیون شد.

کرونی، پیش از این در سمت های مختلفی در متروی تهران و حوزه معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی فعال بوده است.

کرونی ممنوع المصاحبه نیست، اما نمی تواند با عنوان دبیر کمیسیون مصاحبه کند/منتقد شهرداری تهران به سکوت دعوت شد

منتقد جدی شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل و ترافیک

اگر از خبرنگاران حوزه شهری نام منتقدان جدی شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل و ترافیک را سوال کنید بدون شک نام محمدعلی کرونی را پیش از همه خواهید شنید.

شخصی که با اکثر قریب به اتفاق رسانه ها در حوزه شهری گفتگو کرده و مشکلات و معضلات و چالش های پیش روی مدیریت شهری تهران در حوزه حمل و نقل و ترافیک را گوشزد کرده است.

تیتر های انتقادی برآمده از صحبت های کرونی برای خبرنگاران آشناست. در ادامه گفتگوی محمدعلی کرونی با برخی از رسانه ها ادامه است.

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: عدم تحقق وعده های معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در تامین واگن، مترو تهران را با بحران مواجه کرده است. | میزان

دبیر کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با انتقاد از نحوه ساماندهی پارک حاشیه ای گفت:قرار داد یکی از مناطق برای ساماندهی پارک حاشیه ای منجر به ورود مجددپارکبان می شود. |مهر

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران ضمن انتقاد از عدم پیگیری معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برای پیگیری مشکلات و موانع حوزه حمل و نقل گفت:۷۰ درصد از واگن های مترو تهران همچنان در گمرک دپو و باقیمانده است. |تسنیم

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران متأسفانه همچنان بحث افتتاح ایستگاه های مترو را بدون در نظر گرفتن ایمنی پیگیری می کند. |آنا

دبیر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از ورود شورای شهر به موضوع یکطرفه شدن خیابان شهید نجات الهی (ویلا) در صورت اعتراض و نارضایتی شهروندان خبر داد. | ایسنا

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران می گوید؛ رییس این کمیسیون درباره ناایمنی خط۶ به شهردار تهران نامه زده است. | اقتصاد آنلاین

در ضمن خبرگزاری میزان در تلاش بود که با محمد علی کرونی در این زمینه گفت و گویی داشته باشد که تا لحظه انتشار این گزارش این تلاش به سرانجام نرسید.

انتهای پیام/


منتقد شهرداری تهران به سکوت دعوت شد/علیخانی: کرونی ممنوع المصاحبه نیست، اما نمی‌تواند با عنوان دبیر کمیسیون مصاحبه کند
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها