بازدید: 12

شمسایی: به خاطر انصاری‌فرد استعفا کردم/ امیدوارم قدم ساکت مبارک باشد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1979872
پیشکسوت فوتسال کشورمان گفت: به خاطر احترامی که برای انصاری فرد قائل هستم، از سمتم در کمیته فنی فوتسال استعفا کردم.

وحید شمسایی عضو مستعفی کمیته فوتسال در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص اتفاقاتی که در روز های اخیر در کمیته فنی فوتسال رخ داده است، اظهار داشت: از نظر من که اتفاقی نیفتاده است. در این یکی - ۲ روز اخیر درگیر مشکلات شخصی بودم و به شکل ناگهانی متوجه شدم که محمدحسن انصاری فرد از سمت خود در کمیته فوتسال استعفا کرده است. همان روز اولی که من وارد این کمیته شدم از همه بزرگان این رشته رخصت گرفتم تا نماینده شایسته ای برای این جامعه باشم و از حق فوتسال دفاع کنم.

شمسایی: به خاطر انصاری فرد استعفا دادم/ امیدوارم قدوم ساکت مبارک باشد!

من اخلاق خاصی دارم

او ادامه داد: در تمام جلسات تمام تلاشم را کردم، اما من اخلاق خاصی دارم. چه در زمانی که بازی می کردم چه زمانی که مربی بودم. این اخلاقم را زمانی که به عنوان فرد مدیریتی وارد فوتسال شدم، ادامه دادم. اگر به وحید شمسایی امروز در خیابان مردم محبت می کنند، به خاطر فوتسال است. بقیه افراد نیز همین وضعیت را دارند. از پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال باید تشکر کنم، اما از زمانی که انصاری فرد آمد، من نیز به این کمیته آمدم و زمانی که او از سمتش کناره گیری کرد، به دلیل اینکه پیش از این، مربی من بوده است، خودم نیز کناره گیری کردم.

از خودم راضی هستم

شمسایی گفت: چیز هایی که در ورزش دیدم را می توانم تجربه کنم. در فوتسال خیلی از افراد به واسطه دیگران وارد این رشته شدند و ماندگار هم شدند که همه این ها برای من دیدگاه های خاصی بود. انصاری فرد و پرهیزکار برای موفقیت فوتسال تلاش می کردند. از خودم راضی هستم چرا که به اصولم پایبند بودم و در نهایت کناره گیری کردم.

با آمدن ساکت امیدوارم معوقات فوتسال و فوتبال ساحلی پرداخت شود

او در پاسخ به این سوال که استعفای انصاری فرد و خودش ارتباطی با آمدن محمد رضا ساکت به کمیته فوتسال دارد یا خیر گفت: همه افرادی که در کمیته فنی بودند در کارشان متخصص هم بودند به غیر از من. هر کسی هم به اندازه حد خودش در امور دخالت می کرد. مثلا من درباره کمپ تیم های ملی نظر می دادم و نه بیشتر. وقتی هم که کار به امور فنی می رسید، شاید دخالت هایم بیشتر می شد و در بین اعضا بحث می کردیم و به نتیجه می رسیدیم. انتخاب ساکت بر عهده من نبود و با نظر مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد. ساکت آدم بسیار بزرگی است و امیدواریم با آمدن او معوقاتی که به عنوان پاداش بانوان ساحلی و فوتسال کشورمان وجود دارد، پرداخت شود. مشکلات زیادی داریم.

شمسایی: به خاطر انصاری فرد استعفا دادم/ امیدوارم قدوم ساکت مبارک باشد!

به خاطر رفتن انصاری فرد، استعفا کردم

ملی پوش سابق تیم ملی گفت: امیدوارم با قدم مبارک ساکت این مشکلات برطرف شود. با مباحث دیگر کاری ندارم که ساکت آمده یا نیامده، چون ارتباطی به من ندارد و من به خاطر انصاری فرد رفتم. اهل تملق و چاپلوسی نیستم زیر پرچم هیچ شخصی هم نیستم چرا که همیشه فقط زیر پرچم امام حسین (ع) بودم. فقط از خدا می ترسم و دستم را جلوی کسی دراز نکردم.

با یک دست نمی توان ۵ هندوانه را برداشت

او اضافه کرد: ساکت مشاور اول فدراسیون فوتبال است و به خاطر بازنشستگی دبیر کلی فدراسیون را از دست داد و سرپرست تیم ملی بزرگسال فوتبال است و در آکادمی مسئولیت دارد. سپاهان اصفهان به خاطر مدیریت ساکت، سال ها در بام فوتبال ایران بوده است. نمی خواهم بی احترامی بشود، اما فکر می کنم با یک دست نمی توان ۵ هندوانه را برداشت، اما به هر حال تاج صلاح دانسته و امیدوارم قدم ساکت برای فوتسال مبارک باشد.

منتظر نمی مانم تا اتفاقی رخ دهد

شمسایی درباره اینکه اگر انصاری فرد بخواهد به کمیته فوتسال برگردد، او نیز حاضر است این کار را بکند، گفت: انصاری فرد رفت. من هم رفتم منتظر نشدم که ببینم او برمی گردد تا من هم برگردم. انصاری فرد برای من انسانی ارزشی است و هر جا که بتوانم خدمت خواهم کرد، اما منتظر نمی مانم تا اتفاقی رخ دهد.

شمسایی: به خاطر انصاری فرد استعفا دادم/ امیدوارم قدوم ساکت مبارک باشد!

بیشتر بخوانید:

مس سونگون ۳ - بانک بیروت ۲ / صعود نماینده ایران به نیمه نهایی

شمسایی: میز و صندلی برای من ارزشی ندارد

رئیس کمیته فنی فوتسال استعفا داد

انتهای پیام/

اظهارات شمسایی درباره استعفایش از کمیته فنی فوتسال

شمسایی: به خاطر انصاری‌فرد استعفا کردم/ امیدوارم قدم ساکت مبارک باشد
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها