بازدید: 16

هیئت‌های ورزشی عضو مجمع فدراسیون کارگری

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1979785
فدراسیون ورزش‌های کارگری: با اصلاح اساسنامه این فدراسیون از این پس روسای هیئت‌های استانی به عضویت مجامع انتخاباتی و عمومی درآمده و دارای حق رای خواهند بود

هیئت های ورزشی عضو مجمع فدراسیون کارگریبه گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون ورزش کارگری، از بدو تاسیس فدراسیون کارگری تاکنون این فدراسیون همواره دارای ۲ بازوی اجرایی فعال و اثرگذار بوده که هر کدام نقش به سزایی را در پیشبرد اهداف مورد نظر ایفا کرده اند. انجمن ها و هیئت های ورزشی کارگران همواره بدون هیچ گونه چشم داشتی یار و یاور همیشگی ورزش کارگری بوده و نهایت تلاش و اهتمام خود را در برگزاری رویداد های ورزشی کارگران بکار گرفته اند.
از این رو فدراسیون ورزش کارگری پارسال با هدف متناسب سازی و تقویت انجمن های ورزشی مطابق با جامعه هدف تعداد انجمن های ورزشی کارگران را به ۲۷ انجمن تقلیل داد. ۲۰ انجمن به عنوان انجمن های فعال و ۷ انجمن به عنوان انجمن های در حال توسعه حاصل هم فکری و خرد جمعی و تصمیم کارگروه تخصصی فدراسیون در این زمینه بود.
طبق اساسنامه پیشین فدراسیون ورزش کارگری، روسای انجمن ها، اعضای اصلی مجامع انتخاباتی و عمومی فدراسیون را تشکیل می دادند و به طور عملی نقش هیئت های ورزشی در تصمیم گیری های کلان نادیده انگاشته شده بود. از این رو اردیبهشت ۹۷، «جواد رمضی» که آن زمان سرپرستی این فدراسیون را برعهده گرفته بود، برای رفع این نقیصه وعد هایی را به روسای هیئت های ورزشی در خصوص عضویت آنان در مجامع فدراسیون داد. در همین راستا جلساتی با محور اصلاح اساسنامه فدراسیون برگزار و پس از بحث و بررسی، سرانجام پیشنهاد این موضوع از سوی رئیس فدراسیون با طرح در جلسات هیئت رئیسه مورد موافقت اعضاء قرار گرفت و در مجمع عمومی ۳۱ تیر امسال مورد تصویب قرار گرفت.
با تصویب اصلاح اساسنامه از این پس هیئت های ورزشی به عضویت مجامع انتخاباتی و عمومی فدراسیون در آمده و دارای حق رای و تصمیم گیری را در این مجامع دارند.


هیئت‌های ورزشی عضو مجمع فدراسیون کارگری
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها