بازدید: 12

نخستین اختلاف برانکو با ستاره‌های الاهلی؛ جنجال السومه!

منبع : تابناک کد خبر: 1979753
به نظر می رسد برانکو شکستن شاخ غول ها در فوتبال عربستان را با ادب کردن السومه شروع کرده است. این ستاره از نیمکت نشینی عصبی بود و قبل از اینکه به میدان بیاید پیراهن الاهلی را بر زمین کوبید که ویدئوی آن نیز در فضای مجازی هست.

ماجرای برخورد برانکو با ستاره های یاغی در عربستان شروع شده و بعید است سعودی های ستاره پرست تاب اصلاحات انضباطی مرد کروات را داشته باشند.

به گزارش تابناک ورزشی، در نخستین اختلاف جدی برانکو ایوانکوویچ در تیم جدیدش، مهاجم سوریه ای و گرانقیمت الاهلی عربستان به نیمکت نشینی خود در دیدار برابر الهلال واکنش جنجالی نشان داد.

به نقل از یورو اسپورت، الاهلی عربستان در دیدار برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال رفت و توانست با یک گل به پیروزی برسد، اما با توجه به شکست ۴ بر ۲ در دیدار رفت حذف شد. این نتیجه حواشی زیادی بخصوص بعد از بازی رفت ایجاد کرد. در دیدار برگشت برانکو که نیاز مبرمی به گلهای زیاد داشت، دست به تصمیم عجیبی زد که باعث تعجب فوتبال دوستان عربستانی شد.

Related image

این مربی کروات که دومین بازی رسمی خود را در الاهلی تجربه کرد، عمر السومه بهترین و سرشناس ترین بازیکن تیمش را نیمکت نشین کرد و در دقیقه ۷۰ او را به بازی فرستاد. این درحالی بود که الاهلی به شدت نیاز به گلزنی در این دیدار داشت. السومه از این تصمیم برانکو عصبی و ناراحت بود و قبل از اینکه به میدان بیاید پیراهن الاهلی را بر زمین کوبید.

ویدئویی که مهاجم سوریه ای الاهلی پیراهن تیمش را بر زمین می کوبد بازتاب زیادی در رسانه های عربستانی داشته و بعضی این رفتار او را بی احترامی به باشگاه الاهلی می دانند و خواستار محروم شدن این بازیکن هستند. برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس نشان داده که با هرگونه بی نظمی مقابله می کند و باید دید که چه برخوردی با این مهاجم سوریه ای خواهد داشت. او در ایران بازیکنان زیادی شامل رامین رضاییان، محسن مسلمان، پیام صادقیان و ... را از تیمش کنار گذاشت ولی بعید است شاهزاده های سعودی طاقت تحمل چنین دیسیپلینی را داشته باشند.

السومه در بین هواداران الاهلی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و کنار گذاشتن او می تواند برای برانکو دردسرساز شود با اینحال به نظر می رسد برانکو شکستن شاخ غول ها در فوتبال عربستان را با ادب کردن السومه شروع کرده است.


نخستین اختلاف برانکو با ستاره‌های الاهلی؛ جنجال السومه!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها