بازدید: 14

راه یابی عبدالهی به دیدار رده بندی مسابقات کشتی جوانان جهان

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1979703
آقای علیرضا عبدالهی به دیدار رده بندی وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان راه یافت

راه یابی عبدالهی به دیدار رده بندی مسابقات کشتی جوانان جهانبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما دیدار های شانس مجدد پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان امروز در تالین استونی برگزار شد و دو نماینده کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.
در وزن ۷۴ کیلوگرم آقای محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، از سد داوود علیزالاف از بلاروس گذشت، اما در ادامه مقابل داوید کار از آمریکا و دیوید بیتانوف از روسیه مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن ۹۲ کیلوگرم آقای علیرضا عبداللهی ابتدا مغلوب آلان باگایف از روسیه شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه ابتدا پولات پولاتچی از ترکیه را شکست داد، سپس از سد آسخاب حمزاتوف از آذربایجان گذشت و راهی دیدار رده بندی شد.
امشب و در مسابقات پایانی پنج وزن دوم آقای امیرحسین زارع در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مصاف ماسون پاریس از آمریکا می رود و آقای علیرضا عبدالهی نیز با آگجا از آلمان کشتی می گیرد.
در روز نخست این مسابقات، آقای امیرحسین مقصودی و عباس فروتن در اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم دو مدال طلا برای کشورمان کسب کردند و آقای محمدصادق فیروزپور نیز در وزن ۷۰ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.


راه یابی عبدالهی به دیدار رده بندی مسابقات کشتی جوانان جهان
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها