بازدید: 12

اجرای پویش «اول نماز» در اینستاگرام

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1979476
گروه شبکه اجتماعی ــ صفحه‌ای به نام «اول نماز» در شبکه اجتماعی اینستاگرام به انتشار عکس‌های ارسالی کاربران از نماز اول وقت می‌پردازد و در مدت کوتاهی توانسته است مخاطبان زیادی جذب کند.

پویش «اول نماز» در اینستاگرامبه گزارش ایکنا؛ صفحه ای به نام «اول نماز» در شبکه اجتماعی اینستاگرام به انتشار عکس های ارسالی کاربران از نماز اول وقت می پردازد و در مدت کوتاهی توانسته است مخاطبان زیادی جذب کند.

قرآن کریم در آیات متعدد به اهمیت نماز تأکید می فرماید، از جمله آیه 31 سوره ابراهیم بیان می دارد: «قُلْ لِعِبَادِيَ الَّذِينَ آمَنُوا يُقِيمُوا الصَّلَاةَ وَيُنْفِقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ سِرًّا وَعَلَانِيَةً مِنْ قَبْلِ أَنْ يَأْتِيَ يَوْمٌ لَا بَيْعٌ فِيهِ وَلَا خِلَالٌ؛ به آن بندگانم كه ايمان آورده‏ اند بگو نماز را بر پا دارند و از آنچه به ايشان روزى داده‏ ايم پنهان و آشكارا انفاق كنند پيش از آنكه روزى فرا رسد كه در آن نه داد و ستدى باشد و نه دوستي ای».

احادیث شریف از نبی مکرم اسلام(ص) و ائمه اطهار(ع) نیز بر اهمیت نماز و نماز اول وقت تأکید دارند؛ در حدیثی از امام صادق(ع) می خوانیم: هر نمازى دو وقت دارد: اوّل و آخر، اوّل وقت، بهترين آن است، هيچ كس نبايد نماز را بدون علت به آخر وقت بيندازد، آخر وقت فقط براى بيمار و عليل و كسى كه عذرى دارد، قرار داده شده است، نماز اول وقت مايه خشنودى خداست و آخر وقت آن هم [باعث]آمرزش خدا.

گفتنی است، نماز در همه ادیان الهی فریضه ای ثابت و لایتغیر است و تنها در شکل و زمان اجرای آن، تفاوت وجود دارد. 

علاقه مندان برای ارسال عکس های خود از نماز اول وقت و مشارکت در این پویش می توانند به نشانی Aval-namaz.ir  در اینستاگرام مراجعه کنند. 

پویش «اول نماز» در اینستاگرام

 

پویش «اول نماز» در اینستاگرام

پویش «اول نماز» در اینستاگرام

پویش «اول نماز» در اینستاگرام

انتهای پیام


اجرای پویش «اول نماز» در اینستاگرام
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها