بازدید: 10

برگزاری هم‌اندیشی مدیران عامل اتحادیه‌ قرآنی استان‌ها در اردبیل

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1979471
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ جلسه هم‌اندیشی اعضای هیئت‌مدیره اتحادیه مدغم و مدیران عامل اتحادیه قرآنی استان‌ها روزهای 25 و 26 مردادماه در اردبیل برگزار می‌شود.

رحیم قربانی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی، مردمی قرآن و عترت کشور در گفت و گو با خبرنگار ایکنا؛ از برگزاری جلسه هم اندیشی اعضای هیئت مدیره اتحادیه مدغم و مدیران عامل اتحادیه قرآنی استان ها خبر داد و گفت: این همایش طی روزهای جمعه و شنبه، 25 و 26 مردادماه در اردبیل برگزار می شود. این هم اندیشی با توجه به بیانیه اخیری که شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور در رابطه با به رسمیت شناختن اتحادیه مدغم منتشر کرد، برگزار می شود تا اعضا نقطه نظرات خود در این زمینه را مطرح کنند.

قربانی ادامه داد: فعالیت های سه ماهه پیش روی اتحادیه مدغم کشوری و اتحادیه استان ها، بررسی وضعیت قرآنی کشور به ویژه بخش مردمی فعالیت های قرآنی و نقشی که نهادهای قرآنی در این رابطه دارند، رصد اتحادیه های کشوری و استانی در این مورد، اعلام مواضع اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل استان ها و ... از جمله مواردی است که در این جلسه مطرح و پیگیری خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی، مردمی قرآن و عترت کشور تصریح کرد: همچنین، اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل استان ها جلسات و دیدارهایی را نیز با مدیران مؤسسات قرآنی استان اردبیل و مسئولان قرآنی استان خواهند داشت.

وی با اشاره به مجمع عمومی اتحادیه مدغم که اواخر اردیبهشت ماه برگزار شد، اظهار کرد: این مجمع عمومی سالی یک بار برگزار می شود اما گاهی مسائلی پیش می آید که نیاز به همفکری بیشتری دارد و به همین جهت در مجمع مصوب شد که جلسات فصلی مشترک با اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل استان ها برگزار شود.

قربانی در پایان تصریح کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که در اردبیل پیگیری می شود، نحوه حمایت، انسجام و هماهنگی کلیه فعالیت های بخش مردمی است که طرح ويژه ای نیز در این زمینه ارائه شده و مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام


برگزاری هم‌اندیشی مدیران عامل اتحادیه‌ قرآنی استان‌ها در اردبیل
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها