بازدید: 12

خیال کالدرون از بازیکن ملی پوش پرسپولیس راحت شد

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1979319
بشار رسن یکی از بازیکنانی بود که قرارداد او با پرسپولیس به پایان رسید.سرانجام بعد از کش و قوس های زیاد مدیران باشگاه پرسپولیس موفق به تمدید قراردادبشار رسن شدند و این هافبک عراقی در سرخ پوشان ماندنی شد.
به گزارش افکارنیوز،

بشار رسن یکی از بازیکنانی بود که قرارداد او با پرسپولیس به پایان رسید.سرانجام بعد از کش و قوس های زیاد مدیران باشگاه پرسپولیس موفق به تمدید قراردادبشار رسن شدند و این هافبک عراقی در سرخ پوشان ماندنی شد.

اخبار ورزشی- بشار دیرتر از دیگر بازیکنان به تمرین سرخ پوشان اضافه شد. او به خاطر آسیب دیدگی که داشت در اسپایر قطر مراحل درمان خود را پشت سرگذاشت و تنها چند روزی است که به تمرین تیمش اضافه شده است.

این هافبک عراقی در همین چند جلسه تمرینی که داشته نظر موافق کالدرون را به خود جلب کرده است. او با وجود آنها مدتها از تمرین دور بوده اما آمادگی بدنی بالای خود را حفظ کرده است و این باعث خوشحالی سرمربی آرژانتینی شده است.

آمادگی بشار رسن در بازگشت به تمرینات پرسپولیس تا حدی کالدرون را دچار سردرگمی کرده است. هافبک دو پا عراقی پرسپولیس که در دو فصل گذشته از بهترین های این تیم بوده با انگیزه بالا تمرین می کند و کالدرون از عملکرد او رضایت کامل دارد.

رسن در دوران برانکو هم از بازیکنان کلیدی پرسپولیس بود و با وجود جذب سروش رفیعی هم در ترکیب اصلی به میدان می رفت اما الان با آمدن ترابی و وحید امیری و البته فرشاد احمدزاده رقابت در پست این بازیکن سخت تر شده است.

 


خیال کالدرون از بازیکن ملی پوش پرسپولیس راحت شد
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها