بازدید: 9

­امضای تفاهم‌نامه آبفا و متروی تهران

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1979292
مدیران‌عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران و شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، با هدف تامین مناسب آب شرب ایستگاه‌های خطوط برای استفاده شهروندان، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

به گزارش خبرگزاری صداو سیما از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمدرضا بختیاری" با بیان اینکه این تفاهم نامه آغازگر همکاری با مترو است، گفت: ایران جزو کشور های خشک محسوب شده و در آن هزینه های زیادی برای تأمین و تصفیه آب صرف می شود، اما متأسفانه با وجود همه سختی ها، برخی از آب شرب برای مصارف نادرست استفاده می کنند.
او با بیان اینکه باید در کاهش مصرف آب و صرفه جویی در آن فرهنگ سازی کرد، گفت: مترو تهران به دلیل مسافران زیادی که جابه جا می کند ظرفیت بالایی برای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی دارد و به همین دلیل قصد داریم طی این تفاهم نامه که امروز منعقد شد، تبلیغات گسترده ای را در این خصوص داشته باشیم.
بختیاری ادامه داد: مترو تهران نسبت به اکران تبلیغات صرفه جویی در مصرف آب اقدام می کند و به ازای آن شرکت آب و فاضلاب استان تهران نیز متعهد می شود در زمان های بحران به مترو تهران کمک کند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران خاطرنشان کرد: ماهیت کاری آب و فاضلاب و مترو دارای اشتراک های زیادی است، بنابراین می توانیم از این اشتراک ها برای خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده کنیم.


­امضای تفاهم‌نامه آبفا و متروی تهران
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها