بازدید: 7

برگزاری نشست کارگروه ستاد تدوین بودجه عمرانی سال ۹۹

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1979285
سیزدهمین نشست کارگروه ستاد تدوین بودجه عمرانی سال ۹۹ وزارت راه و شهرسازی با حضور همه دستگاه‌های زیرمجموعه برگزار شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سیزدهمین جلسه کارگروه ستاد تدوین بودجه عمرانی سال ۱۳۹۹ وزارت راه و شهرسازی صبح امروز چهارشنبه ۲۳ مردادماه، ​ به ریاست رامین یعقوبی، مدیرکل دفتر برنامه ریزی این وزارتخانه برگزار شد.
در این جلسه، شرکت عمران شهر های جدید و شرکت ساخت و توسعه زیربنا های حمل ونقل، به ارائه بودجه پیشنهادی خود برای سال ۹۹ پرداختند.
همچنین در این جلسه بودجه پیشنهادی سال آینده، بودجه هزینه ای، درآمد های اختصاصی، احکام یا تبصره ها، ردیف های درآمد-هزینه و طرح های تملک دارایی های سرمایه ای از سوی سازمان های مربوطه ارائه و در مورد آن ها بحث و تبادل نظر شد.
طبق اعلام یعقوبی، بنا به درخواست شرکت ها بابت ارائه آخرین پیشنهاد های خود در بودجه سال ۹۹ این جلسه برگزار شد و از روز پنجشنبه ۲۴ مردادماه با حضور غفاری، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی هریک از شرکت های تابع وزارتخانه به تفکیک بابت روند نهایی کردن پیشنهاد ها جلسه خواهند داشت.
طبق اعلام صورت گرفته، ​ فردا و در نخستین جلسه با معاون وزیر راه و شهرسازی، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در خصوص نهایی کردن پیشنهاد های خود برای بودجه سال آینده بحث و تبادل نظر خواهند داشت.


برگزاری نشست کارگروه ستاد تدوین بودجه عمرانی سال ۹۹
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها