بازدید: 11

خیرین تهرانی در عید قربان ۲۸ میلیارد ریال به نیازمندان اختصاص دادند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1979188
مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: براساس آمار‌های اولیه مردم نیک اندیش استان تهران در عید قربان امسال بیش از ۲۸ میلیارد ریال در قالب نذر قربانی برای نیازمندان اختصاص داده‌اند.

خیرین تهرانی در عید قربان ۲۸ میلیارد ریال به نیازمندان اختصاص دادندبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، حمیدرضا شیران مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه همه نذورات نقدی و غیر نقدی در سراسر استان بر اساس نیت خیران و نیاز سنجی مددکاران توزیع می شود، بیان کرد: توزیع نذورات مردم نوع دوست و خیر استان از روز عید آغاز شده است که همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید؛ پیش بینی جمع آوری ۱۳ میلیارد تومان نذورات مردمی در عید قربان

وی به تشریح این نذورات پرداخت و ادامه داد: مردم خیر و نیکوکار استان تهران در روز عید قربان ۲۲ راس گوساله، ۲۸۴ راس گوسفند، ۱۸ هزار و ۲۸۰ کیلوگرم گوشت قرمز، دو هزار و ۱۷۵ کیلو مرغ گرم و ۱۳ میلیارد ریال پول نقد در روز عید قربان برای نیازمندان اختصاص دادند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: بر اساس آمار های اولیه مردم نیک اندیش استان تهران در عید قربان امسال بیش از ۲۸ میلیارد ریال در قالب نذر قربانی برای نیازمندان اختصاص داده اند که نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد رشد نشان می دهد.

شیران یادآور شد: در عید قربان امسال بیش از ۱۵۰ پایگاه در استان نذورات مردم را دریافت کردند که با همکاری مراکز نیکوکاری، هیئت امنای مساجد و معتمدان محلات، گوشت های قربانی و نذورات هم استانی های نیکوکار بین نیازمندان توزیع شده و همچنان ادامه دارد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همیاری مردم نوع دوست و نیک اندیش استان تهران در کمک به نیازمندان خاطر نشان کرد: اعتماد عمومی به کمیته امداد یکی از دلایل افزایش نذورات نسبت به سال گذشته است.

انتهای پیام/

اعتماد عمومی به کمیته امداد از دلایل افزایش نذورات مردمی است

خیرین تهرانی در عید قربان ۲۸ میلیارد ریال به نیازمندان اختصاص دادند
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها