بازدید: 12

کوروش تهامی: امسال با گلاره عباسی به جشنواره فیلم فجر می‌آییم

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1979170
بازیگر فیلم سینمایی "رگ خواب" گفت: دوست ندارم در یک روال تکراری پیش بروم و می خواهم در بازیگری ریسک کنم، این روزها احساس می کنم نقش‌های خاکستری بیشتر می تواند توانایی مرا به چالش بکشد و به همین خاطر این روزها تلاش می کنم با دقت بیشتری انتخاب نقش کنم.
به گزارش افکارنیوز،

کوروش تهامی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ، پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال نمایش خانگی "دل" به کارگردانی "منوچهر هادی" هستم، هم اکنون بخش های مربوط به نقش من در این سریال شروع شده و بیشتر وقتم را مشغول این اثر هستم.

اخبار چهره ها _ وی با اشاره به حضور دوباره خود در سینما افزود: علاوه بر سریال دل، چند ماه پیش فیلمبرداری یک فیلم سینمایی به نام "دختر ایران" به کارگردانی سید جواد اشکذری را به پایان رسانده ام که نخستین اکران آن در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود، علاوه بر این دو فیلمنامه به دستم رسیده که فعلاً در حال مطالعه آن ها هستم و چیزی قطعی نشده است.

بازیگر فیلم سینمایی "رگ خواب" درباره نقش خود در فیلم سینمایی "دختر ایران" اضافه کرد: نقش من در این فیلم کاراکتر  متفاوتی در کارنامه کاری من است، این فیلم به سال های دهه شصت بر می گردد و فیلم در شهر یزد و اقلیم آن شهر ساخته شده است، فکر می کنم در این فیلم تصاویر بسیار بکری ثبت شده و اگر منصفانه با آن برخورد شود، فیلم قابل توجهی خواهد بود.

وی در همین راستا ادامه داد: در فیلم "دختر ایران" گلاره عباسی نقش همسرم را ایفا می کند که به لهجه یزدی صحبت می کند، اما خودم نقش مردی را بازی می کنم که از تهران به یزد سفر کرده است.

بازیگر سریال "دل" درباره اکران فیلم سینمایی کروکودیل تاکید کرد: خود من چند هفته پیش فیلم را به صورت کامل دیدم، نقشم در فیلم سینمایی کروکودیل را خیلی دوست دارم، این اثر کاملاً متفاوت است، کروکودیل پنجره جدیدی در نقش هایی است که تاکنون بازی کرده ام.

کوروش تهامی با اشاره به سبک تازه فیلمسازی در کروکودیل افزود: مسعود تکاور به عنوان نویسنده و کارگردان تمام تلاشش را کرده تا اثری بدیع خلق کند، من فکر می کنم این نوع از فیلم حادثه‎ای مدت هاست در سینمای ایران ساخته نشده است، موضوع روز اثر نیز دلیل دیگری برای دیدنی بودن فیلم خواهد بود.

تهامی با اشاره به فیلم اکران نشده خود خاطرنشان کرد: علاوه بر تمامی این آثار فیلم احمد کاوری به نام اعتراف با دور تند را در صف اکران دارم اما نمی دانم سرنوشت فیلم چه شد و آیا اکران خواهد شد یا نه، در این فیلم هم نقش خوبی بازی کرده ام، من دوست ندارم در یک روال تکراری پیش بروم و می خواهم در بازیگری ریسک کنم، این روزها احساس می کنم نقش های خاکستری بیشتر می تواند توانایی مرا به چالش بکشد و به همین خاطر این روزها تلاش می کنم با دقت بیشتری انتخاب نقش کنم.

 


کوروش تهامی: امسال با گلاره عباسی به جشنواره فیلم فجر می‌آییم
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها