بازدید: 37

پیری عجیب و باورنکردنی صورت دختر ۱۰ ساله کامبوجی! +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1979130
عارضه نادر ژنتیکی، دختر ۱۰ ساله کامبوجی را شبیه به یک زن ۶۰ ساله کرده است.

پیری عجیب و باورنکردنی صورت دختر ۱۰ ساله کامبوجی! + فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، چین و چروک و پوست شل صورت کودک کامبوجی موجب شده است او شبیه به یک پیرزن به نظر برسد. این در حالی است که «بو باک چینگ» تنها ۱۰ سال دارد. بو هم قد برادر ۱۱ ساله و سایر هم سن و سال هایش است. بو که در روستایی در اطراف پنوم پن، پایتخت کامبوج زندگی می کند تاکنون برای درمان به هیچ پزشکی مراجعه نکرده است.

اطرافیان و راهبان محلی طبق یک اصل بنیادین در آئین بودیسم بر این عقیده اند که این دختر بر اثر یک کارمای بد که حاصل زندگی گذشته او بود به این حالت دچار شده است. ویدئویی که منتشر شده است بو را در کنار یک راهب در داخل معبد محلی نشان می دهد. در این ویدئو راهب و بو در حال صحبت با یکدیگر هستند. راهب از این دختر می پرسد آیا دوست دارد با انجام جراحی زیبا شود و در ادامه و با پاسخ مثبت بو، او ادامه می دهد که این دختر در حالی شبیه به یک زن ۶۰ ساله است که تنها ۱۰ سال دارد. بو همچنین در این ویدئو درباره مورد تمسخر قرار گرفتن توسط کودکان هم سن و سال خود با این راهب صحبت می کند.

گفتنی است؛ پیری زودرس این دختر بر اثر لیپودیستروفی پیش رونده یا کوتیس لاکسا، نوعی عارضه نادر ژنتیکی است. در این بیماری سن کودک به خاطر داشتن پوستی شل و بزرگ، بیشتر از آن چه که است نشان داده می شود.

کد ویدیو

انتهای پیام/

دختر ۱۰  ساله ای که در کودکی پیر شده است!

پیری عجیب و باورنکردنی صورت دختر ۱۰ ساله کامبوجی! +فیلم
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها