بازدید: 29

نداشتن روحیه تیمی نقطه آسیب استارتاپ‌ها/ بانوان و دختران خودشان را باور کنند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1978987
دومین دورهمی بانوان فعال در حوزه ی بازی‌ها و نرم‌افزار‌های مذهبی با بررسی روحیه تیمی در استارتاپ‌ها و مدیریت نقش مادری در کنار فعالیت اجتماعی برگزار شد.

نداشتن روحیه تیمی نقطه آسیب استارتاپ ها/ بانوان و دختران خودشان را باور کنند؛ موفق می شوند

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، دومین دورهمی بانوان فعال در حوزه ی بازی و نرم افزار مذهبی در کافه قرار(مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی) برگزار گردید.

این دورهمی که با سخنرانی دو تن از بانوان فعال در حوزه اپ و بازی، همراه بود، به نقد بررسی نقش زنان در جامعه با توجه به نقش مادری آنان پرداخت.

خانم آیت الهی، یکی از مدعوینی بود که با سابقه ده ساله در این حوزه به بررسی تاثیر کار تیمی در حوزه فناوری اطلاعات پرداخت.

او در این جلسه داشتن روحیه تیمی را یکی از اولویت های اصلی موفقیت تیم های استارتاپی دانست و خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات اساسی که استارتاپ ها در این زمینه  با آن روبه رو هستند، به نبود روحیه کار تیمی باز می گردد که این مسئله در بانوان شایعتر است.

طراح بازی ایرانی «سبزک و فیروز» مشکل اعتماد به نفس را در دختران و دانشجویان ایرانی جدی دانسته و تصریح می کند که خانم ها بدانند که نباید زود ناامید شوند و خودشان میبایستی مدیریت کار را در دست داشته باشند چرا که علی رغم اینکه توانایی خانم ها بالاست اما متأسفانه خودشان را باور ندارند.

آیت الهی یکی از راهکارهایی که منجر به تقویت اعتماد به نفس در تیم دخترانه اش شده است را برنامه ریزی منسجم و یادآوری این توانایی ها می داند و خاطرنشان می کند زنان می توانند در بسیاری از امور فناوری اطلاعات از آقایان جلوتر باشند.

خانم دبیران، میهمان دیگری بود که در ابتدای سخنان خود به معرفی کتاب "هفته چهل و چند" پرداخت و آن را در زمره کتاب های موفقی دانست که تجربه های مادرانگی در آن به خوبی تشریح شده است.

نداشتن روحیه تیمی نقطه آسیب استارتاپ ها/ بانوان و دختران خودشان را باور کنند؛ موفق می شوند

انتهای پیام/


نداشتن روحیه تیمی نقطه آسیب استارتاپ‌ها/ بانوان و دختران خودشان را باور کنند
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها