بازدید: 10

نگاهی به جنجال آزار کودکان در مهدکودک‌های اسرائیل

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1978327
گروه هنر ــ نقد و بررسی موضوع آزار و اذیت کودکان در مهدکودک‌های اسرائیل در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) شبکه پرس‌تی‌وی صورت می‌گیرد.

به گزارش ایکنا، برنامه «داخل اسرائیل» به تهیه کنندگی حسین الشیماری با نگاهی به اعتراضات والدین نسبت به آزار و اذیت فرزندانشان در مهدکودک ها و مراکز نگهداری کودکان در اسرائیل به بحث و بررسی فیلم های منتشر شده از رفتار زننده نیرو های شاغل در این مراکز با کودکان می پردازد.
 
در ادامه این برنامه ضمن مروری بر وضعیت نامناسب و زیر استاندارد مهدکودک های اسرائیل، درخواست والدین معترض از وزیر آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی نسبت به آزار و اذیت کودکان در این مراکز و واکنش های مقامات اسرائیلی نسبت به این موضوع مورد نقد و تبادل نظر قرار می گیرد.
 
این برنامه همچنین با اشاره به سابقه آزار فیزیکی کودکان در اسراییل و خبرساز شدن آن در سال ۲۰۱۶ به واکاوی گزارش سازمان ملل درباره جنجال آزار و تعرض به کودکان در مراکز نگهداری آن ها در رژیم صهیونیستی طی سال های اخیر خواهد پرداخت.
 
«داخل اسرائیل» چهارشنبه ۲۳ مردادماه ساعت ۲۰:۰۰ به مدت ۲۵ دقیقه از این شبکه پخش خواهد شد. زمان تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت ۱۵:۰۰، جمعه ساعت ۱۹:۰۰، دوشنبه ساعت ۱۸:۲۰ و سه شنبه ساعت ۲۱:۰۰ خواهد بود.
 
انتهای پیام

نگاهی به جنجال آزار کودکان در مهدکودک‌های اسرائیل
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها