بازدید: 27

فروش کتاب متری شد و کف زنی به گردنبند رسید!

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1978255
درباره کتاب‌هایی که برای دکور خانه خریده می‌شوند تا به وسایل خانه بیایند مطلب زیاد شنیده بودیم، ولی یکی از کاربران فضای مجازی از سفارش مدیرعاملی برای خرید یک و نیم متر کتاب با جلد قرمز برای دکوراسیون اتاقش خبر داد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت. /ویدئویی از سرقت گردنبند در فضای مجازی منتشر شد که بازتاب زیادی داشت.

فروش کتاب متری شد و کف زنی به گردنبند رسید!به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،درباره کتاب هایی که برای دکور خانه خریده می شوند تا به وسایل خانه بیایند مطلب زیاد شنیده بودیم، ولی یکی از کاربران فضای مجازی از سفارش مدیرعاملی برای خرید یک و نیم متر کتاب با جلد قرمز برای دکوراسیون اتاقش خبر داد که واکنش های زیادی به همراه داشت.

کاربری نوشت: «وقتی مدیرعامل کیلویی انتخاب میشه کتاب هم متری خریده میشه و اقتصاد هم این میشه حال و روزش.»

کاربر دیگری نوشت: «کاش کمی هم به دکوراسیون ذهنمون فکر کنیم!»

کاربری هم به نقل از واشنگتن پست نوشت: «چند وقت پیش واشنگتن پست نوشت که بانوی اول آمریکا هم کتاب متری می خره، چون خودش در گفتگو با واشنگتن پست اعلام کرده بوده کتاب نمی خونه، اما عکس های سالن کتابخونه کاخ سفید نشون می داد که ملانیا رفته کلی کتاب سبز خریده تا بتونه باهاش چیزی شبیه به درخت کریسمس درست کنه.»

کف زنی به گردنبند رسید!

ویدئویی از سرقت گردنبند در فضای مجازی منتشر شد که بازتاب زیادی داشت. در این ویدئو می بینیم که راکب موتور از موتور پیاده شده و در عرض چند ثانیه گردنبند جوانی را که داخل خودرو در حال گوش دادن به آهنگ بود به سرقت می برد.

بیشتر کاربران با زیاد شدن ویدئو های سرقت به شیوه های مختلف، توصیه های ایمنی را برای ایمن ماندن از سرقت نوشتند.

کاربری نوشت: «زن و مرد نداره، حواستون باشه که زیور آلاتی که دیده میشه رو در جا های خلوت استفاده نکنید.»

کاربر دیگری نوشت: «من این قدر صحنه دزدی دیدم که دیگه نمی تونم با آرامش تو خیابون راه برم.»

کاربری هم نوشت: «توی اکثر شهر های بزرگ دنیا این مدل بزهکاری ها هست و مختص ایران نیست.»

منبع:روزنامه خراسان
انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


فروش کتاب متری شد و کف زنی به گردنبند رسید!
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها