بازدید: 8

رگبار و رعد و برق در ۱۷ استان کشور/آسمان تهران کمی ابری است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1978236
براساس نقشه‌های هواشناسی، امروز در ساعات بعدازظهر برای ۱۷ استان کشور رشد ابر، رگبار و رعد و برق موقتی همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.

رگبار و رعد و برق در ۱۷ استان کشور/آسمان تهران کمی ابری استبه گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، براساس آخرین نقشه های هواشناسی، امروز در ساعات بعدازظهر و پنج شنبه در ارتفاعات البرز مرکزی در استان های تهران، البرز و قزوین، دامنه های زاگرس در شمال غرب و غرب کشور واقع در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، جنوب مرکزی، همدان، لرستان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و همچنین در غرب اصفهان، غرب و جنوب فارس و برخی مناطق بوشهر و هرمزگان رشد ابر و رگبار و رعد و برق موقتی همراه با وزش شدید پیش بینی می شود. بعدازظهر جمعه در استان های کهگیلویه و بویر احمد، غرب و جنوب فارس و برخی مناطق بوشهر و هرمزگان رشد ابر و رگبار پراکنده رخ می دهد.

روز های پنج شنبه و جمعه در شمال غرب، نیمه غربی سواحل دریای خزر و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی و روز های شنبه و یکشنبه شمال شرق و شرق سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما رخ می دهد.

بیشتر بخوانید: بارش باران همراه با وزش باد در سواحل دریای خزر / آسمان تهران بارانی می شود

طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید و در بعضی ساعات همراه با گرد و خاک پدیده غالب است.

انتهای پیام/

آخرین وضع آب و هوای کشور در بیست و سوم مرداد

رگبار و رعد و برق در ۱۷ استان کشور/آسمان تهران کمی ابری است
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها