بازدید: 12

پارازیت برای گوش خطرناک است؟

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1978185
رئیس اداره سلامت شنوایی وزارت بهداشت گفت: دانشمندان هنوز به نتیجه قابل قبولی درباره تاثیر منفی امواج پارازیت بر گوش، دست پیدا نکرده‌اند.

جنیدی/ آیا پارازیت برای گوش انسان ضرر دارد یا نه؟سعید محمودیان، رئیس اداره سلامت شنوایی وزارت بهداشت در گفت وگو با خبرنگارحوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به تاثیر امواج بر گوش اظهار کرد: گوش انسان از طریق امواجی که به پرده گوش منتقل می شود، می تواند صداهای مختلفی را حس کرده که در این مرحله شنوایی در افراد ایجاد می شود.

او ادامه داد: امروزه با توجه به زندگی شهرنشینی و صنعتی، در معرض امواج مختلفی قرار داریم؛ برخی از این امواج می تواند سلامتی گوش و حتی دیگر اعضای بدن را تحت تاثیر خود قرار دهد.

محمودیان با اشاره به ضرر امواج ناشی از پارازیت بر روی گوش انسان گفت: تا به امروز مقاله محکمی در زمینه تاثیر منفی امواج پارازیت بر گوش و به خطر افتادن سلامت این عضو در دنیا نگارش نشده است اما هیچ کارشناسانی هم ضرر امواج پاراتزیت بر گوش را رد نکرده است. به طور کلی هر چقدر از امواج دور باشیم؛ سلامتیمان کمتر در معرض خطر قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: امواج تلفن همراه خطرناک است یا پارازیت؟

رئیس اداره سلامت شنوایی وزارت بهداشت گفت: تحقیقات بر روی تاثیر منفی امواج  پارازیت بر گوش و دیگر اعضای بدن ادامه دارد اما دانشمندان هنوز به نتیجه قطعی و قابل قبولی دست پیدا نکرده اند.

انتهای پیام/

تأثیر منفی امواج پارازیت بر گوش

پارازیت برای گوش خطرناک است؟
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها