بازدید: 20

فیلم یادگاری مرگبار زوج چینی کنار ریل قطار! +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1978145
زوج چینی که در کنار ریل قطار قصد تهیه یک فیلم یادگاری داشتند دچار حادثه‌ای وحشتناک شدند.

فیلم یادگاری مرگبار زوج چینی کنار ریل قطار! + فیلم///چهارشنبه صبح به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، وسوسه تهیه فیلم یادگاری در کنار ریل قطار چیزی نمانده بود پایانی تراژدیک و غم انگیز برای زندگی یک زوج چینی باشد. این زوج جوان اهل استان «گوانگ دونگ» چین که قصد داشتند این فیلم را از لحظه عبور یک قطار تهیه کنند دچار حادثه وحشتناکی شدند. هنگامی که زوج جوان در حال تهیه فیلم بودند به طرز وحشتناکی با قطار برخورد کردند.

ویدئویی که منتشر شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می کشد. ابتدای ویدئو این زوج در کنار ریل قطار در حال تهیه فیلم دیده می شوند. در حالی که راننده با به صدا درآوردن سوت قطار در مورد دور شدن آن ها از ریل هشدار می دهد، اما این زوج بدون توجه به این هشدار از کنار ریل دور نمی شوند. لحظاتی بعد ناگهان قطار به این زوج برخورد می کند و آن ها به طرز وحشتناکی به اطراف پرتاب می شوند.

در حالی که زن جوان دچار جراحت شدید و شکستگی استخوان شده بود بلافاصله به بیمارستانی در شهر «ماوژوا» منتقل شد. نامزد او نیز با خوش شانسی بدون آنکه دچار آسیب جدی شود از این حادثه جان سالم بدر برد.

گفتنی است؛ وقوع این حادثه در حالی خبرساز می شود که هفته پیش نیز یک جوان روس در حالی که قصد گرفتن عکس سلفی بر روی یک قطار تندرو در حال حرکت را داشت بر اثر برق گرفتگی جان باخت.

بیشتر بخوانید : برق گرفتگی جوان ماجراجو حین گرفتن عکس سلفی! +فیلم

کد ویدیو

انتهای پیام/

خوش شانسی محض زوج چینی حین ایستادن در کنار ریل قطار!

فیلم یادگاری مرگبار زوج چینی کنار ریل قطار! +فیلم
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها