بازدید: 12

فروتن: خدا را شکر مدال طلای سال گذشته را تکرار کردم/ دوست دارم شبیه خودم قهرمان جهان و المپیک شوم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1978110
دارنده مدال طلای کشتی آزاد جوانان جهان گفت: از اینکه توانستم مدال طلای سال گذشته را در این دوره از رقابت‌های جهانی تکرار کنم خدا را شاکر هستم.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، عباس فروتن پس از کسب مدال طلای رقابت های کشتی آزاد جوانان جهان گفت: خدا را شکر که توانستم مدال سال گذشته خود را تکرار کنم. در این دوره از رقابت ها پس از استراحت در دور نخست در مرحله دوم حریف چینی را ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشتم. در دور سوم نماینده بلاروس را ۱۳ بر ۲ شکست دادم و در نیمه نهایی نیز با شکست ۴ بر ۲ حریف ترک به فینال رسیدم. در فینال نیز به لطف خدا پومارس کوبایی را مقتدارنه و با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست دادم و صاحب خوشرنگترین مدال شدم.

وی درباره اینکه که رقابت مقابل حریف ترکیه ای تا اندازه ای گره خورد گفت: متاسفانه در این دیدار داوران کم لطفی کردند و با وجود اینکه حریف ترک مرتب با دست و سر ضربه می زد اصلا به او تذکری نمی دادند، اما در نهایت هم او و هم داوران را شکست دادم.

فروتن درباره زخم های سر و صورتش نیز اظهارداشت: بالاخره کشتی است و ایجاد زخم طبیعی است، باید برای موفقیت درد ها را به جون خرید، چون من این رشته را دوست داشتم همه سختی های آن را تحمل می کنم.

وی درباره اینکه گفته می شود شبیه عباس جدیدی کشتی می گیرد گفت: به هر صورت نظر دیگران قابل احترام است، اما من دوست دارم شبیه عباس فروتن کشتی بگیرم و در رده سنی بزرگسالان صاحب مدال جهان و المپیک شوم.

بیشتر بخوانید:

۲ مدال طلا و یک برنز برای کشورمان در ۵ وزن نخست/ ایران پس از روسیه در جایگاه دوم

مقصودی: حس بسیاری زیبابی است وقتی سرود ایران در کشور دیگری نواخته می شود/ با یزدانی رفیق هستم

انتهای پیام/

صحبت های فروتن پس از کسب مدال طلای رقابت های کشتی آزاد جوانان جهان

فروتن: خدا را شکر مدال طلای سال گذشته را تکرار کردم/ دوست دارم شبیه خودم قهرمان جهان و المپیک شوم
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها