بازدید: 19

تفاوت‌های نسخه اولیه با نسخه اصلی بازی FIFA 20 +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1978082
صفحه رسمی نسخه اولیه بازی FIFA 20 به تازگی تفاوت‌های نسخه اولیه این بازی با نسخه اصلی را منتشر کرد.

تفاوت های اصلی نسخه اولیه با اصلی بازی FIFA 20 + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، معمولا شرکت های سازنده عناوین رایانه ای قبل از وارد کردن نسخه اصلی بازی خود به بازار، نسخه اولیه آن را به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند که این نسخه ها بسیار محدودتر از نسخه اصلی بازی هستند. چند ماه پیش عنوان FIFA 20 معرفی شد و در حال حاضر نسخه اولیه این بازی در دسترس گیمرها است. این نسخه اولیه به جز محدود بودن نسبت به نسخه اصلی، تفاوت های دیگری نیز دارد که برای سیاری از گیرمهایی که برای اولین بار آن ها را مشاهده کردند بسیار جذاب بوده است.

یکی از تفاوت های این نسخه از بازی با نسخه اصلی به Isco باز می‎ گردد؛ این بازیکن در حال حاضر در تیم رئال مادرید بازی می کند. Isco در نسخه اولیه بازی FIFA 20 با نسخه اصلی این بازی بسیار فرق می کند، این تفاوت ها تنها به موارد ظاهری او باز نمی گردد بلکه برخی از حرکات او نیز با حرکات فیزیکی این بازیکن در دنیای حقیقی فرق می کند. برای مثال این بازیکن هنگام باز شدن قفل و در دسترس قرار گرفتن این بازیکن پس از نمایش نام و رتبه او، ناگهان ایسکو روی صحنه نمایش خواهد آمد و روی زمین تکان خواهد خورد!

تفاوت های اصلی نسخه اولیه با اصلی بازی FIFA 20 + فیلم

از آنجایی که نسخه اولیه این بازی با محوریت Isco طراحی شده است، گیمر تغییرات ظاهری او را به راحتی تشخیص خواهد داد، برخی تفاوت جزئی دیگر نیز در این بازیکن وجود دارد که شامل راه رفتن یا دویدن او می ‍شود. همچنین در سر مربی های هر تیم نیز تفاوت های با نسخه اصلی وجود دارد که جذاب ترین این تفاوت ها وجود ریش چند رنگ در ظاهر آن هاست. احتمالا شرکت الکترونیک آرتز قصد دارد از این طریق به گیمرها اعلام کند که قابلیت شخصی سازی در بازی به حدی دقیق و ریز است که حتی می توان در ظاهر سرمربی های هر تیم نیز تغییراتی ایجاد شود.

بیشتر بخوانید: یوبیسافت مجموعه Splinter Cell را ادامه خواهد داد

عنوان FIFA 20 قرار است در ۲۷ سپتامبر برای کنسول های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر منتشر شود. در ادامه ویدیو آنلاک شدن ایسکو در بازی را مشاهده کنید:

کد ویدیو

انتهای پیام/

نسخه اولیه بازی FIFA 20 با نسخه اصلی آن فرق می کند

تفاوت‌های نسخه اولیه با نسخه اصلی بازی FIFA 20 +فیلم
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها