بازدید: 10

اسماعیل پور با «شنزن چین» در جام باشگاه‌های جهان حاضر می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1978052
ملی پوش فوتسال کشورمان که فصل گذشته آقای گل لیگ چین شد قرار است شهریور ماه به همراه شنزن در جام باشگاه‌های جهان حاضر شود.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقات فوتسال جام باشگاه های جهان با حضور ۹ تیم از ۴ تا ۱۰ شهریور ماه در تایلند برگزار می شود. این مسابقات بلافاصله بعد از اتمام رقابت های باشگاه های آسیا آغاز شود و تیم مس سونگون از ایران به عنوان نماینده کشورمان در این رقابت ها حضور خواهد داشت.

به جز تیم فوتسال مس سونگون که از آسیا در این رقابت ها حضور دارد تیم شنزن چین هم قرار است در جام باشگاه های جهان شرکت کند. امسال ما در جام باشگاه های جهان ملی پوشانی داریم که در این چند سال اخیر در لیگ های معتبر آسیایی حضور داشتند.

در همین رابطه احمد اسماعیل پور بازیکن تیم ملی فوتسال در گقت و گو با خبرنگار ما درباره همراهی تیم شنزن چین در جام باشگاه های جهان گفت: قرار است هفته آینده به همراه تیم شنزن در جام باشگاه های جهان حضور پیدا کنم که این تیم در گروه بسیار سختی قرار گرفته است. به جز من و علی اصغر حسن زاده تیم شنزن یک بازیکن برزیلی دیگر هم در ترکیب خود استفاده خواهد کرد و بقیه بازیکنان این تیم از چین هستند. تیم شنزن بعد از اتمام مسابقات جام باشگاه های آسیا باید بلافاصله خود را برای حضور در جام باشگاه های جهان آماده کند.

شنزن چین در جام باشگاه های جهان در گروه دوم این مسابقات با تیم های بارسلونا اسپانیا، کورینتیانس برزیل همگروه است.

تیم مس سونگون هم نماینده فوتسال کشورمان که اکنون در رقابت های جام باشگاه های آسیا در کشور تایلند حضور دارد، بعد از اتمام مسابقات جام باشگاه های آسیا به ایران بر نمی گردد و قرار است اردوی آمادگی خود را برای حضور پر قدرت رقابت های جام باشگاه های جهان در همین کشور تایلند برگزار کند.

گروه بندی تیم های شرکت کننده در رقابت های جام باشگاه های جهان به شرح ذیل است:

گروه اول:

الفتح السطاتی مراکش، چونبوری بلووی تایلند، بوکا جونیورز آرژانتین

گروه دوم:

شنزن چین، کورینتیانس برزیل، بارسلونا اسپانیا

گروه سوم:

مس سونگون ایران، مورسیا اسپانیا، مگنوس برزیل

بیشتر بخوانید:

مس سونگون با نماینده های برزیل و اسپانیا هم گروه شد

تقی پور: فوتسال ایران در بین ۴ لیگ برتر دنیا قرار دارد/ نماینده کشور برزیل تیم فصل قبل خود را حفظ کرده است

مس سونگون ۲ - ناگویای ژاپن ۳ / نماینده کشورمان در مرحله حذفی به مصاف نماینده لبنان می رود

انتهای پیام/

آخرین اخبار از فوتسال ایران و جهان

اسماعیل پور با «شنزن چین» در جام باشگاه‌های جهان حاضر می‌شود
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها