بازدید: 14

تیم بی تجربه‌ای داریم

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1977938
سرمربی تیم ساندا دختران: تیم باتجربه‌ای در اختیار نداریم، اما سانداکاران با انگیزه اند و سعی می‌کنیم، تجربیات خود را انتقال دهیم

خدیجه زینال زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اعزام سه دختر جوان ووشوکار در بخش ساندا یا مبارزه به رقابت های قهرمانی آسیا گفت: چهار نفر در اردو های تدارکاتی بعد از رقابت های انتخابی مختلف دعوت شده بودند که در اردوی آخر تیم ملی سه نفر اصلی برای اعزام به مسابقات آسیایی انتخاب شدند.

وی افزود: سهمیه هر کشور در بخش جوانان از چهار وزن موجود، سه وزن است که ما هم با تیم کامل اعزام می شویم. همه سانداکاران اعزامی برنامه مختلف کادر فنی را پشت سرگذاشتند و با تمام قوا عازم مسابقات آسیایی می شویم.

کد ویدیو

سرمربی تیم ووشو دختران در بخش مبارزه مهمترین ملاک برای گزینش نفرات اعزامی به رقابت های آسیایی را برتری در مسابقات انتخابی دانست و گفت: بعد از مسابقات انتخابی هم وضعیت فنی و تکنیکی سانداکاران مورد ارزیابی قرار گرفت و با آنالیز کادر فنی تصمیم گرفته شد تا چه اوزانی به برونئی اعزام شوند.

وی با اشاره به برگزاری ۶ مرحله اردوی تدارکاتی برای ووشوکاران جوان افزود: هر سال با تیم جدیدی روبرو هستیم، چون با توجه به شرایط سنی رده جوانان، نفرات تغییر می کنند، به همین علت افراد باتجربه ای در اختیار نداریم، اما سانداکاران با انگیزه اند و سعی می کنیم تجربیات خود را انتقال دهیم و با ارزیابی فنی فیلم حریفان، آن ها را به شرایط مسابقه نزدیک می کنیم.

تیم سه نفره ووشو جوانان دختر با ترکیب آیدا حیدری، مهرآسا عبدالهی و یاسمن باقرزاده ۲۴ مرداد عازم برونئی محل برگزاری رقابت های قهرمانی آسیا می شود و از ۲۶ مرداد تا اول شهریور در این پیکار ها مبارزه خواهد کرد.


تیم بی تجربه‌ای داریم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها