بازدید: 16

ماجرای جالب ازدواج مرد پرحاشیه استقلال +عکس

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1977896
مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران درباره نحوه خواستگاری از همسرش توضیحاتی را بیان کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: علی فتح الله زاده مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران گفت: بعد از خدمت سربازی خانمی را به من معرفی کردند و به دیدار او رفتم. در همان جلسه اول گفتم که دستم خالی است و ۶ لیوان، یک دست رختخواب و یک قالیچه معمولی دارم و برای ازدواج هم باید وام بگیرم. بعد از ازدواج هم گفتم باید اقساط وام را بدهم.

او گفت: خیلی از افراد به من گفتند نباید اینطور صحبت می کردم، اما من صادقانه قبل از ازدواج شرایطم را اعلام کردم.

او ادامه داد: خانومی که شرایط من را پذیرفت از من قوی تر بود و در نهایت ازدواج کردم و بله را گرفتم. ۲۴ ساله بودم که ازدواج کردم. وقتی ازدواج کردم وامی گرفتم که آپارتمان بخرم. فکر کردم وضعیت خانه پدری من خوب نیست. به همسرم گفتم اگر امکان دارد وام را به پدرم بدهیم و او هم پذیرفت. وقتی این کار را کردیم در حقیقت قلک ما دعای پدر و مادرم شد. وضعیت کار و خانه من بهتر شد. زمانی که پدرم فوت کرد گفتم قلک ما شکست. جوانان بدانند اگر به پدر و مادرم کمک کنند در این دنیا خیر می بینند.

فتح الله زاده افزود: وقتی وارد جام باشگاه های آسیا شدیم ناصر حجازی سرمربی تیم ما بود و هیچ تیمی به مرحله نیمه نهایی نرسیده بود. بچه های ما قوی بودند، اما روحیه پیروزی در این سطح را آموزش ندیده بودند.

او گفت: به حجازی گفتم کُری خوانی کنیم. ما هم یک گروه تشکیل دادیم. بازیکنان را با کری جلو بردیم. ما تا فینال آسیا رفتیم. جایی که یک بازیکن حریف ۲۲ میلیون یورو قیمت داشت.


ماجرای جالب ازدواج مرد پرحاشیه استقلال +عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها