بازدید: 13

آقای بازیگر: آنقدر بازیگری نمی‌کنم تا بمیرم!

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1977810
بازیگر سریال "ولایت عشق" گفت: کار خوب پیشنهاد شود قطعا من بازی می‌کنم، اما در شرایط فعلی آنقدر بازیگری نمی‌کنم تا بمیرم.

خبرگزاری میزان: اکبر زنجانپور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: فعلاً مشغول کاری نیستم و ترجیح می دهم در خانه استراحت کنم، پیشنهادات متعددی داشته ام، اما هیچکدام از آن ها را قبول نکرده ام، زیرا نقش باید مرا به چالش وادار کند نه اینکه باری به هر جهت و برای خالی نبودن عریضه باشد.

آقای بازیگر: آنقدر بازیگری نمی کنم تا بمیرم!

وی در همین راستا تاکید کرد: مطمئن باشید که اگر کار خوب پیشنهاد شود من دوست دارم به بازیگری ادامه دهم، اما وقتی کار ها ضعیف و نقش ها سطحی شده اند چطور می توانم در چنین آثاری بازی کنم.

بازیگر سریال "ولایت عشق" درباره مشکلات معیشت بازیگران اضافه کرد: در هر صورت هر شخص خودش راه زندگی خود را انتخاب می کند، من نمی توانم در مورد معیشت بازیگران دیگر نظری بدهم، اما خب اگر وضع بد است باید دلیل آن را از تهیه کنندگان پرسید.

وی در همین رابطه اظهار کرد: باید از تهیه کنندگان بپرسیم که چرا پول بازیگران را به موقع نمی دهند، باید پرسید که تهیه کنندگان چرا پول بازیگران را می خورند، وقتی یک بازیگر به صورت محدود بازی می کند چطور می توان دستمزد همان کار اندک را هم خورد.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر مشکلات سینما را بزرگ دانست و اضافه کرد: البته این را بگویم که تهیه کنندگان خوب بسیار زیادی داریم، اما وقتی دو نفر کار خطایی انجام دهند، نام آن هایی که خوب هستند هم خراب شده و کلاً صنفشان زیر سوال می رود.

زنجانپور حضورش در عرصه بازیگری را منوط به نقش خوب دانست و خاطرنشان کرد: کار خوب پیشنهاد شود قطعا من بازی می کنم، اما در شرایط فعلی آنقدر بازیگری نمی کنم تا بمیرم.


آقای بازیگر: آنقدر بازیگری نمی‌کنم تا بمیرم!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها