بازدید: 52

اذعان پنتاگون به افزایش چشمگیر آزار جنسی در میان نظامیان آمریکا/سی‎ان‎ان: در سه ساله گذشته ۱۴۹۰۰ مورد آزار جنسی گزارش شده است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1977357
پایگاه شبکه خبری سی‎ان‎ن در گزارشی می‎گوید که نتایج یک تحقیق از افزایش چشمگیر گزارش‌های مربوط به آزار و اذیت جنسی در میان نظامیان ارتش تروریست آمریکا خبر می‌دهد.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، نتایج نظرسنجی انجام شده در میان نیرو های ارتش، نیروی دریایی و هوایی آمریکا نشان می دهد که ۲۰۵۰۰ نفر از سربازان دختر و پسر این نیرو ها در سال ۲۰۱۸ در دوره خدمت خود مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتند.
 
آمار اعلام شده از افزایش چشمگیر آزار و اذیت جنسی در نظامیان آمریکایی در مقایسه با سال ۲۰۱۶ خبر می دهد که در ۳ سال گذشته ۱۴۹۰۰ مورد گزارش شده بود.

به گزارش سی‎ان‎ان، پاتریک شاناهان وزیر دفاع آمریکا می‎گوید پنتاگون در تلاش است تا اقداماتی برای کاهش معضلی که نیرو های نظامی آمریکا با آن دست و پنجه نرم می کنند انجام بدهد.
 
 
پنتاگون در گزارشی از افزایش چشمگیر آزار جنسی در میان نظامیان گفت
 
شاناهان گفته "هر اقدامی را که می توانیم باید انجام بدهیم تا آزار و اذیت جنسی را در ارتش آمریکا از بین ببریم."

بر اساس این گزارش، میزان آزار و اذیت جنسی به زنانی که در ارتش آمریکا خدمت می کنند به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. زنانی که در رده سنی ۱۷ تا ۲۴ هستند بیشترین گروهی هستند که در معرض آزار جنسی قرار دارند.
 
بیشتر بخوانید: روند صعودی آزار جنسی در مدارس و مراکز آموشی آمریکا

همچنین در این گزارش آمده است که افسران نیروی دریایی آمریکا بیشترین قربانیان آزار و اذیت جنسی هستند که میزان آن از ۷ درصد در سال ۲۰۱۶ به ۱۱ درصد رسیده است.

علاوه بر آن مصرف مشروبات الکلی یکی از عوامل دخیل در افزایش شمار تجاوز و آزار و اذیت جنسی در میان نظامیان دریایی آمریکا است.
 
پنتاگون در گزارشی از افزایش چشمگیر آزار جنسی در میان نظامیان گفت
 

تقریباً از هر ۳ نظامی آمریکایی یک نفر قربانی آزار و اذیت جنسی شدند که به فرماندهان خود گزارش دادند. پس از دریافت گزارش‎ها، فرماندهان نظامی مدارک کافی برای انجام اقدامات انضباطی در برابر ۲ سوم قربانیان در اختیار داشتند.

پنتاگون اخیرا اعلام کرده که اقدامات بیشتری برای رفع این معضل از جمله راه اندازی برنامه ای که به قربانیان اجازه نوشتن اطلاعات محرمانه در گزارش را می دهد انجام می‎دهد.


انتهای پیام/

اذعان پنتاگون به افزایش چشمگیر آزار جنسی در میان نظامیان آمریکا/سی‎ان‎ان: در سه ساله گذشته ۱۴۹۰۰ مورد آزار جنسی گزارش شده است
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها