بازدید: 36

تکذیب اظهارنظر منتسب به بشیر حسینی درباره سانسور آذری جهرمی توسط مدیر شبکه ۳

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1976788
داور عصر جدید هر گونه فعالیت خود در دیگر شبکه‌های اجتماعی به غیر از اینستاگرام و تلگرام را تکذیب کرد.

من به جز اینستاگرام صفحه دیگری ندارم به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سیدبشیر حسینی داور عصر جدید، با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامی خود به این مسئله اشاره کرد که در هیچ شبکه اجتماعی غیر از اینستاگرام و تلگرام حساب کاربری ندارد و فعالیت خود در توئیتر و فیسبوک را تکذیب کرد.

وی با رد فعالیت خود در توییتر، اظهارنظر منتسب به خود درباره سانسور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شبکه ۳ سیما توسط علی فروغی مدیر این شبکه را تکذیب کرد.

متن استوری حسینی به شرح زیر است:

«من هیچ گونه صفحه یا فعالیتی در شبکه های اجتماعی دیگر (توئیتر، فیسبوک و ...) به جز یک صفحه اینستاگرام و یک کانال تلگرام ندارم.»

من به جز اینستاگرام صفحه دیگری ندارم

گفتنی است؛ روز گذشته تصویری از یک پست توییتری منتسب به سیدبشیر حسینی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن از قول او اعلام شده بود مدیر شبکه 3 گفته است وزیر ارتباطات را باید به دلیل استقبال مردم از وی، به حاشیه راند.

در متن این پست توییتری آمده است:

«اتفاقا امروز نیز در معیت دوست عزیزم جناب فروغی مدیریت معزز شبکه سه، در مورد آقای آذری جهرمی صحبت می کردیم. متفق بودیم که وزیر ارتباطات را باید بخاطر استقبال مردم از ایشان، به حاشیه راند و تا جای ممکن، از تیغ سانسور بهره برد.
خدمتی که فروغی می کند، نه امروز که در آینده معلوم خواهد شد.»

تکذیب اظهارنظر منتسب به بشیر حسینی درباره سانسور آذری جهرمی در شبکه 3

انتهای پیام/


تکذیب اظهارنظر منتسب به بشیر حسینی درباره سانسور آذری جهرمی توسط مدیر شبکه ۳
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها