بازدید: 36

لحظه جراحت شدید متهم در بازداشتگاه پلیس +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1975374
مامور پلیس با هل دادن متهمی که دست‌بند به دستش بسته شده بود موجب برخورد شدید سرش به دیوار بازداشتگاه و جراحت شدید او شد.

لحظه جراحت شدید متهم در بازداشتگاه پلیس + فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است بدرفتاری مامور پلیس آمریکا با یک متهم در داخل بازداشتگاه پلیس را به تصویر می کشد. در ابتدای این ویدئو که در یکی از ادارات پلیس میامی تهیه شده است مامور پلیس «لستر بروان» ۵۱ ساله در حال انتقال متهمی با نام خوزه گارسیا به یک اتاق دیده می شود.

در ادامه در حالی خوزه گارسیا دستانش توسط دست بند به پشت کمرش بسته شده است این مامور پلیس در حضور همکارانش با هل دادن، موجب برخورد شدید سر او به دیوار می شود. این ویدئو نشان می دهد که پس از برخورد سر خوزه به دیوار در حالی که قسمتی از سرش زخمی شده است خون از سر او روی بدنش سرازیر می شود.

خوزه گارسیا در صبح تاریخ ۱ دسامبر به دلیل ایجاد مزاحمت و بی نظمی در حالی که به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت عادی نداشت توسط ماموران دستگیر شده بود. لستر براون اکنون با اتهام ضرب وشتم و همچنین سوءاستفاده از موقعیت خود به عنوان مامور پلیس روبرو است. براون که صبح چهارشنبه بازداشت شده بود اکنون با قرار وثیقه ۱۰۰۰۰ دلاری آزاد شده و قرار است محاکمه شود.

کد ویدیو

انتهای پیام/

هل دادن متهم در بازداشتگاه پلیس کار دست مامور داد

لحظه جراحت شدید متهم در بازداشتگاه پلیس +فیلم
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها