بازدید: 16

دکوراسیون خانه‌ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

منبع : برترین ها کد خبر: 1974979
در این مطلب می‌خواهیم دکوراسیون خانه ساده و شیک بهناز رحمانی و محمد رضا تجلی اردکانی در شیراز را معرفی کنیم. دکوراسیون خانه مدرن آن‌ها در کنار المان‌های ایرانی و سنتی سبک تلفیقی را می‌سازد.

وب سایت چیدانه: امروزه اگر با بسیاری از زوج های جوان پای صحبت بنشینید، متوجه می شوید که علاقه بسیاری به ساده زیستی و چیدمان ساده، ولی آرام برای شروع زندگی جدید خود دارند. آن ها ترجیح می دهند آرامش در فضای داخلی خانه شان حرف اول را بزند و با ورود به منزل همه دغدغه های زندگی شهری را پشت در جا بگذارند.

ما هم در این مطلب می خواهیم دکوراسیون خانه ساده و شیک بهناز رحمانی و محمد رضا تجلی اردکانی در شیراز را معرفی کنیم. دکوراسیون خانه مدرن آن ها در کنار المان های ایرانی و سنتی سبک تلفیقی را می سازد. پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید.

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

خانه بهناز در یک نگاه

تعداد افراد ساکن: ۲ نفر

شغل خانم خانه: حسابدار/ شغل همسر: طراح تاسیسات ساختمان

موقعیت شهر: شیراز / محله: بلوار بهشت

متراژ فضا: ۱۱۰ متر مربع

سال ساخت: ۱۳۹۶

طبقه دوم

تعداد اتاق خواب: دو خوابه

تعداد سرویس بهداشتی: ۲ عدد

سبک دکوراسیون: تلفیقی

رنگ های غالب: طوسی و سفید

طراح: من و همسرم همراه با هم

مدت زمان طراحی داخلی: ۷ ماه

فضای مورد علاقه: مبل کنار کتابخانه

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

داستان دکوراسیون خانه زوج شیرازی

ما این خانه را به صورت خام تحویل گرفتیم. در ابتدا سراغ چند طراح رفتیم تا برای دکوراسیون داخلی منزل کمکمان کنند، ولی در نهایت به این نتیجه رسیدیم که دوست داریم همه چیز به سلیقه خودمان انجام شود. ما یک خانه ساده و گرم می خواستیم و دوست داشتیم همه چیز زنده باشد. به همین دلیل از چوب با رنگ و رگه های طبیعی و گیاهان در چیدمان منزل به میزان بیشتری استفاده کردیم. ما بیشتر سعی کردیم از رنگ های خنثی برای کفپوش و کابینت استفاده کنیم و با استفاده از فرش ایرانی و تابلو های نقاشی به خانه روح بدهیم.

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

در انتها نیز دکوراسیون خانه با سلیقه خودم و همسرم تکمیل شد. هر دوی ما به کتابخانه علاقه داشتیم و تصمیم گرفتیم گوشه ای از دکوراسیون منزل را به این وسیله اختصاص دهیم. من مبل کنار کتابخانه را بسیار دوست دارم. می توان ساعت ها روی این مبل نشست، چای خورد و کتاب خواند.

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

از آنجایی که تخصصی در رابطه با سبک دکوراسیون و چیدمان نداریم، آنچه که به نظرمان زیبا بود و دوستش داشتیم را برای طراحی داخلی خانه اجرا کردیم. فقط بیشتر تمرکزمان بر استفاده از رنگ های خنثی در دکوراسیون منزل بود.

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

مبلمان و وسایل در دکوراسیون پذیرایی خانه

مبلمان: برند مبلمان آپارتمانی

میز تلویزیون: مدل را انتخاب کردیم و یک کارگاه نجاری برایمان ساخت.

میز و صندلی غذاخوری: برند مبلمان آپارتمانی

میز جلو مبلی: برند مبلمان آپارتماتی

کتابخانه: سفارشی است و کارگاه برایمان ساخت

آجر دیوار پذیرایی: آجر ارگ

یکی از فرش های پذیرایی: گبه ذوالانواری

فرش دیگر: فرش بیجار

تابلو نقاشی:هنر خانم نیکتا حقیقت خو

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

انتخاب مبلمان راحتی برای دکوراسیون پذیرایی به سبک مدرن و با ترکیب رنگی طوسی و سفید صورت گرفته است. بدنه اصلی مبل با پارچه رومبلی طوسی و کوسن های سفید رنگی که خطوط عمودی طوسی رنگ دارد، ظاهری ساده و خاص به این مبلمان داده است. پایه های چوبی این مبلمان نشانی از حضور چوب در فضای داخلی خانه است که با میز جلومبلی هم هماهنگی دارد.

دیوار آجری با تم رنگی کرم و قهوه ای به عنوان المان ایرانی در طراحی داخلی خانه دیده می شود و زمانی که با فرش ایرانی و مبلمان مدرن ترکیب شود، سبک دکوراسیون تلفیقی را می سازد.

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

در دکوراسیون خانه زوج شیرازی برای پوشش پنجره ها، از پرده های حریر استفاده شده است. این نوع از پارچه اجازه عبور نور به فضای داخلی خانه را می دهد و با فیلتر کردن آن، نور ملایمتری را به داخل منزل وارد می کند.

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

درست در زیر پنجره پذیرایی تعدادی گلدان مختلف از گیاهان آپارتمانی مشاهده می کنید. علت قرار گرفتن این گیاهان در زیر پنجره اطمینان از تامین نور کافی برای آن ها بوده است.

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

یکی از منابع نورپردازی خانه، آباژور ایستاده ای است که با پایه های چوبی و با ظاهر متفاوتش خانه را خاصتر جلوه می کند. اگر بیشتر دقت کنید می توانید ساعت دیواری مدرن را روی دیوار آجری ببینید. این ساعت در اوج سادگی طراحی شده است و می تواند جلوه دیگری از خانه ساده و آرام این زوج جوان باشد.

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

در قسمت دیگر اتاق پذیرایی، کتابخانه ای وجود دارد که به گفته صاحبان خانه برایشان محبوب و دوست داشتنی است. این کتابخانه چوبی مدرن با رنگ چوب دیگر وسایل هماهنگ شده و فضایی دلنشین را برای مطالعه و لذت از کتاب فراهم می کند.

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

یکی از ایده های جدید دکوری و محبوب استفاده از وسایل قدیمی و جذابی است که می تواند در هر خانه ای گوشه ای از فضا را به خود اختصاص دهد. در فضای داخلی خانه بهناز هم می توانید یک ماشین تایپ قدیمی را مشاهده کنید که در کنار کتابخانه آرام گرفته است.

" برای اینکه هزینه ها به صرفه تر شود، با سفارشی که آماده کرده بودیم، یک کارگاه نجاری کتابخانه، میز تلویزیون و سرویس خواب را برایمان ساخت. "

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

دکوراسیون اتاق خواب دو نفره

سرویس خواب: کارگاه برایمان ساخت

گلیم: خرید از بازار وکیل

در این فضا می توانید سرویس خواب چوبی و مدرنی را ببینید که به سادگی و با طراحی زیبا و بسیار ظریف ساخته شده است. میز آرایش با پایه های باریک و بلند، مانند کنسول خاصی دیده می شود که دکوراسیون اتاق خواب را تحت تاثیر قرار داده است.

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

دکوراسیون خانه ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز

دکوراسیون غذاخوری با صندلی مدرن

در دکوراسیون منزل ایرانی شیراز مانند بسیاری از خانه های دیگر، دکوراسیون غذاخوری برای دسترسی راحت تر در کنار فضای آشپزخانه در نظر گرفته شده است. کابینت ام دی اف مدرن در آشپزخانه با دیگر رنگ های موجود در خانه نیز هماهنگی دارد.


دکوراسیون خانه‌ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
 • دکوراسیون خانه‌ی مدرن بهناز و محمدرضا در شیراز


  در این مطلب می‌خواهیم دکوراسیون خانه ساده و شیک بهناز رحمانی و محمد رضا تجلی اردکانی در شیراز را معرفی کنیم. دکوراسیون خانه مدرن آن‌ها در کنار المان‌های ایرانی و سنتی سبک تلفیقی را می‌سازد.
 • دکوراسیون روشن برای خانه‌های نقلی؛ خانه مدرن نسیم و محمد


  در چیدمان خانه‌های نقلی و آپارتمانی امروزی باید نکات مهمی را در نظر گرفت. به دلیل محدودیت فضایی نمی‌توان از هر رنگ و هر سبک یا اندازه‌ای از وسایل استفاده کرد و بهتر است برای خرید هر گونه وسایل قبل از هر اقدامی فضای داخلی منزل را در نظر گرفت.
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!


  دکوراسیون خانه‌هایی که در یک دوره زمانی انجام شده اند، اگر با توجه به نیاز‌های روز و البته وسایل به روز انجام شده باشند، ردی از مدرنیته را در خود به جای می‌گذارند.
 • دکوراسیون منزل طوسی مهدیس، خانه‌ای مدرن در دل جنگل‌های گلستان!


  برخی افراد عقیده دارند که برای دکوراسیون منزل باید از محیط، اقلیم و فرهنگ موجود در آن الهام گرفت. ولی شاید بتوان بعضی مواقع هم به گونه متفاوتی عمل کرد و بدون در نظر گرفتن نقطه ای که در آن هستیم، دکوراسیون منزل خود را طراحی کنیم.
 • دکوراسیون پذیرایی کوچک بهناز و امیر، هم سنتی هم جدید!


  در این مطلب، دکوراسیون نشیمن خانه کوچک بهناز حسن زاده و امیر خورشیدی را مشاهده کنید، این زوج جوان برای انتخاب هر وسیله‌ای دقت زیادی داشته اند.
 • دکوراسیون حمام ۲۰۱۹؛ شیک و مدرن


  شاید حمام یکی از فضا‌هایی باشد که برخلاف مهم و اساسی بودن کم‌تر مورد توجه قرار گرفته و به خصوص در آپارتمان‌های امروزی کم‌ترین و کوچک‌ترین متراژ به آن‌ها اختصاص داده می‌شود. اما طراحان توجه ویژه‌ای به دکوراسیون این فضا کرده اند و اعتقاد دارند که باید
 • مدل‌های لوستر مدرن که دکوراسیون را متحول می‌کنند


  فکر می کنم شما هم با من هم عقیده باشید که برای پر زرق و برق نشان دادن دکوراسیون داخلی، هیچ چیز مناسب تر از لوستر سقفی لوکس کریستالی با شاخه های متعدد نیست. در این بین توجه کمتری به لوستر مدرن می شود در حالی که دست کمی از مدل های کلاسیک و سنتی ندارند.
 • پوشش مدرن پنجره‌ها برای دکوراسیون داخلی


  پنجره های خانه، دریچه ای برای ارتباط محیط داخلی با دنیای خارج از خانه هستند و از این لحاظ اهمیت زیادی دارند. از طرفی دیگر پنجره‌ها یکی از المان‌های اصلی دکوراسیون داخلی هستند و بایستی بدانید که چطور به بهترین نحو پوشش مناسبی برایشان در نظر بگیرید.
 • ایده‌های مدرن در دکوراسیون داخلی منازل مسکونی


  بسیاری از افراد گمان می کنند که وقتی صحبت از ایده های مدرن در طراحی داخلی می شود، منظور ویژگی های معماری منزل است و حرفی از دکوراسیون داخلی منزل به میان آورده نمی شود. در حالی که این ایده ها، تمام محیط و زوایای محیط داخلی منزل را نیز در نظر می گیرد.
 • لامپ های زیبا و مدرن در دکوراسیون اتاق خواب +تصاویر


  در ادامه با ما همراه باشید تا نمونه دکوراسیون اتاق خواب با لامپ ها و آویزهای روشنایی بسیار زیبا را مشاهده کنید.
 • دکوراسیون مینیمال؛ خانه مجردی مقداد به نام «خانه دوست»


  در این مطلب می‌خواهیم دکوراسیون مدرن و مینیمال خانه مقداد نورالهی در تهران را معرفی کنیم که دکوراسیون آرام و سفید خود را با نام خانه دوست توصیف می‌کند.
 • خانه مجردیِ شیک؛ دکوراسیون خانه آیدین واقعاً زیباست!


  سیاری از افراد ترجیح می‌دهند سادگی و خلوت بودن در فضای داخلی منزلشان حرف اول را بزند. آن‌ها از تزیینات اضافی و اکسسوری‌هایی که شاید تنها باعث شلوغ شدن و هرج و مرج در خانه می‌شوند، جلوگیری می‌کنند. در این مطلب، دکوراسیون خانه آیدین در تهران را به شما
 • محمدرضا امیری فرماندار شیراز شد


  وزير كشور در حكمی محمدرضا امیری را به سمت فرماندار شهرستان شیراز منصوب كرد.
 • ورزشگاه مدرن شیراز در اختیار تیم تازه وارد لیگ برتر


 • دکوراسیون زرد در خانه‌ی گرم هنگامه و محمد


  در این مطلب می‌خواهیم ترکیب رنگی جدیدی را معرفی کنیم. رنگ زرد در دکوراسیون منزل هنگامه و محمد با هارمونی بسیار، مامن عاشقانه شان را به یک گالری کوچک تبدیل کرده است.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها