بازدید: 17

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه؛ هر پیراهن، یک کفش

منبع : برترین ها کد خبر: 1971204
وقتی به یک مهمانی دعوت می‌شویم، معمولا اولین نکته‌ای که ذهن ما را به خود مشغول می‌کند، این است که چی بپوشیم؟! بسته به میزان رسمی بودن هر مهمانی یا مراسم، می‌بایست لباس مناسبی بپوشید. اما همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود! بعد از اینکه لباس مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید کفشی متناسب با آن نیز در نظربگیرید.

برترین ها: وقتی به یک مهمانی دعوت می شویم، معمولا اولین نکته ای که ذهن ما را به خود مشغول می کند، این است که چی بپوشیم؟! بسته به میزان رسمی بودن هر مهمانی یا مراسم، می بایست لباس مناسبی بپوشید. اما همه چیز به اینجا ختم نمی شود! بعد از اینکه لباس مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید کفشی متناسب با آن نیز در نظربگیرید.

اما نگران نباشید. در ادامه این مقاله، ۱۰ ست مجلسی زنانه شیک و امروزی برایتان جمع آوری کرده ایم که شامل پیراهن زنانه و کفش ست آن می باشد. در نهایت، کافی است تا روی گزینه مدنظرتان کلیک کرده و آن را بدون دردسر خریداری کنید.

پیراهن صورتی با کفش سفید

این ست دخترانه زیبا، مناسب مجالس کاملا رسمی مثل عروسی، نامزدی یا این دسته مجالس است. قد بلند این پیراهن، اندام شما را کشیده و بلندتر نشان داده و خصوصا برای خانم هایی که شکم، پهلو یا پایین تنه چاقی دارند بسیار مناسب است. برای انتخاب کفش، پیشنهاد می کنیم از رنگ صورتی دوری کرده و به سراغ رنگی بروید که با پیراهن تان همخوانی داشته باشد؛ و چه رنگی بهتر و ملایم تر از رنگ سفید!

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

پیراهن مشکی با کفش قرمز

این گزینه، کمی ساده تر از گزینه قبلی بوده و بیشتر مناسب مهمانی ها و دورهمی های دوستانه است. پیراهن مشکی، یکی از کاربردی ترین گزینه هایی است که می توانید برای موقعیت های مختلف استفاده کنید و معمولا در کمد لباس هر خانمی پیدا می شود. مدل سر شانه های این پیراهن نیز مطابق با مد روز است؛ علاوه بر تمام این ویژگی ها، قیمت بسیار مناسب این لباس است که آن را به آیتم فوق العاده ای تبدیل کرده است. بهترین روش برای خارج کردن استایل تان از سادگی، اضافه کردن یک جفت کفش قرمز جذاب به این ترکیب است.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

پیراهن گیپور سفید با کفش مشکی

پیراهن های گیپور برای هر موقعیت و هر سن و سالی مناسب هستند. این پیراهن گیپور سفید تا پایین زانو، برای تمام فصول سال، خصوصا فصل تابستان بسیار ایده آل است. اضافه کردن یک رنگ متضاد به این ترکیب، می تواند جذابیت خاصی به استایل شما بدهد. کفشی که برای این پیراهن در نظر گرفته ایم، کفش پاشنه بلند مشکی با مروارید های سفید است. رنگ مشکی کفش، استایل شما را از سادگی خارج کرده و مروارید های سفید روی آن، ترکیب جذابی با لباس تان ایجاد می کنند.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

پیراهن مشکی بلند لمه با کفش مجلسی مشکی

این استایل شیک، کاملا مناسب مجالس و مهمانی هاست. پیراهن های لمه که امروزه باز هم به دنیای مد بازگشته اند، طرفداران بسیار زیادی دارند. یکی از ویژگی های اصلی این پیراهن، این است که برای همه سنین، از دختر خانم ها گرفته تا زنان بزرگ سال، کاملا مناسب می باشد. برای انتخاب کفش با این لباس، از آیتم های نسبتا مجلسی استفاده کنید. آیتمی که ما برایتان در نظر گرفته ایم، علاوه بر اینکه همرنگ پیراهن است، تِم مجلسی و رسمی دارد که برای این لباس، کاملا مناسب می باشد.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

پیراهن و کت و کفش گلدار

این ست، ست بسیار مناسب و هماهنگی است. یک پیراهن بدون آستین به همراه کت ست آن، گزینه بسیار مناسبی برای خانم هایی است که به دنبال لباس های شیک و پوشیده هستند. همچنین پوشیدن این پیراهن، بدون کت ست آن، ظاهر متفاوتی داشته و در واقع با خرید یک پیراهن می توانید ۲ استایل متفاوت برای خود بسازید. کفشی که برای این پیراهن انتخاب کرده ایم، مناسب ترین و بهترین گزینه ای است که می توان انتخاب کرد. همانطور که مشاهده می کنید، گلدوزی روی کفش با گلدوزی روی پیراهن و کت آن، کاملا مطابقت و همخوانی دارد.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

پیراهن مشکی صورتی با کفش صورتی

یک ست شیک و جذاب برای شما! این پیراهن صورتی و مشکی، با این مدل یقه خاصی که دارد، جذابیت خاصی به استایل شما خواهد داد. همچنین فرم دامن آن باعث شده تا اندام شما شبیه به ساعت شنی به نظر برسد. کفش انتخابی برای این دامن، کفش پاشنه بلند صورتی است که با رنگ بالاتنه آن همخوانی داشته و می تواند ترکیب بسیار جذابی خلق کند.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

پیراهن یقه رومی مشکی با کفش پاشنه بلند اسپرت

این پیراهن، مناسب ترین گزینه ای است که برای دورهمی ها و جشن تولد ها می توانید داشته باشید. این پیراهن اسپرت در عین سادگی، جزئیات خاص و زیبایی دارد که همگی دست به دست هم داده و باعث به وجود آمدن این ترکیب خاص شده است. کفش که برای این ست در نظر گرفته ایم، پاشنه بلند بوده که از این رو برای مهمانی ها کاملا مناسب می باشد. علاوه بر آن، بند کلفت سفید و مشکی این کفش، حالت اسپرتی را به وجود آورده است که با پیراهن انتخابی، هماهنگی کافی را دارد. پاشنه کلفت چوبی این کفش، باعث شده این کفش کاملا راحت و کاربردی باشد و مشکلات ناشی از پوشیدن کفش پاشنه بلند مثل کمر درد و پا درد را به همراه نداشته باشد.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

پیراهن میدی گلدار با کفش پاشنه بلند سورمه ای

یکی از شیک ترین و مناسب ترین سایز پیراهن برای خانم ها، پیراهن میدی است. گل های درشت و برگ های سورمه ای جذاب این مدل پیراهن میدی، ترکیب بسیار خاصی را با رنگ روشن زمینه پیراهن خلق کرده است. از آنجا که طرح گل های بالاتنه این لباس نسبتا شلوغ و درهم است، می تواند گزینه مناسبی برای خانم هایی باشد که بالاتنه کوچک و ظریفی دارند. کفش انتخابی برای این مدل پیراهن، کفش پاشنه بلند سورمه ای است که با گل های روی لباس همخوانی داشته و باعث جذاب تر شدن استایل می شود.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

پیراهن کوتاه زرد با کفش طوسی

چه ترکیب رنگی جذاب تر از ترکیب رنگ زرد و طوسی؟ زرد و طوسی همیشه جزء ترکیب های خاص و متفاوت بوده و باعث به وجود آمدن یک استایل خاص نیز می گردند. این پیراهن کوتاه، زمینه زرد سرزنده و شادی داشته و گل های سفید و طوسی روی آن، باعث خنثی شدن رنگ پیراهن می گردد و در نتیجه این پیراهن بیش از اندازه توی چشم نخواهد بود. همچنین اضافه شدن کفش طوسی به آن، جذابیت استایل شما را چندین برابر خواهد کرد و باعث خواهد شد تا استایل شیک تری داشته باشید.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

پیراهن کوتاه گلدار با کفش سورمه ای

یک پیراهن خاص و متفاوت دیگر! این پیراهن کوتاه سفید با رویه گلدار، یک ترکیب خیلی جذاب را به وجود آورده است. همانطور که احتمالا می دانید، پیراهن هایی که قسمت جلویی آن ها کوتاه تر از پشت آن ها می باشد، مدتی است که وارد دنیای مد شده اند و جایگاه ویژه ای نیز برای خود پیدا کرده اند. از این رو این پیراهن جذاب را برایتان در نظر گرفته ایم و برای تکمیل استایل تان، یک کفش سورمه ای کلاسیک به این ست اضافه کرده ایم. دکمه ها و دور دوزی سفید سورمه ای این کفش باعث شده تا این آیتم با این پیراهن گلدار سفید سورمه ای، کاملا هماهنگی داشته باشد.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه


۱۰ ست لباس مجلسی زنانه؛ هر پیراهن، یک کفش
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
 • ۱۰ ست لباس مجلسی زنانه؛ هر پیراهن، یک کفش


  وقتی به یک مهمانی دعوت می‌شویم، معمولا اولین نکته‌ای که ذهن ما را به خود مشغول می‌کند، این است که چی بپوشیم؟! بسته به میزان رسمی بودن هر مهمانی یا مراسم، می‌بایست لباس مناسبی بپوشید. اما همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود! بعد از اینکه لباس مورد نظر خود را
 • مدل پیراهن زنانه مجلسی؛ پیراهن کوتاه یا ماکسی؟


  مدل های متنوع و زیبایی برای پیراهن های زنانه وجود دارد که شما می توانید با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارید، رسمی یا غیر رسمی، و فرم بدن تان، بهترین را انتخاب کنید. اگر دوست دارید با انواع مدل پیراهن زنانه مخصوص میهمانی ها آشنا شوید، در ادامه مطلب
 • مدل پیراهن مجلسی زنانه ۲۰۱۹


  اگر چه پیراهن‌های زنانه همیشه طرفداران خود را دارند و روی مد هستند، اما چیزی که اهمیت دارد مدل آنهاست که هر سال تغییر می‌کند. اگر دوست دارید بدانید که چه مدل پیراهن زنانه‌ای در سال ۲۰۱۹ مد می‌شود، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
 • مدل لباس مجلسی زنانه


  گزیده ای از کلکسیون لباس های مجلسی زنانه مری کاترانتزو را در زیر به نمایش گذاشته ایم.
 • دستگیری مردی با لباس زنانه در آرایشگاه زنانه


  مردی که با لباس زنانه به آرایشگاه زنانه وارد شده بود، دستگیر شد.
 • انواع مدل ساعت زنانه شیک و جدید ( مجلسی ، اسپرت و روزمره )


  این مقاله توسط سایت تجاری پل کالا مرکز فروش برندهای اورجینال ساعت مچی در ایران گرداوری شده است.
 • جدیدترین مدل‌های پیراهن زنانه بهار ۹۸


  برند‌های مختلف کلکسیون جدید خود را برای بهار ۲۰۱۹ روانه بازار کرده اید. در این مطلب کلکسیونی از جدیدترین پیراهن‌های زنانه را از برندهایی، چون منگو، کوتون و ال سی واکیکی برایتان آورده ایم که در صورت علاقه می‌توانید آن‌ها را از نمایندگی‌های این برند‌ها
 • عجیب‌ترین پیراهن‌های زنانه در فشن شوی پاریس


  دنیای مد و فشن همیشه ما را شگفت زده می کند. در شوی لباسی که در تابستان 2018 به نمایش در آمد، شاهد لباس هایی با طراحی های عجیب و غریب بودیم. برندهای مشهور دنیا مانند ولنتینو، ژیوانشی، شنل و... در این شو دور هم جمع شدند و خلاقانه ترین طراحی های خود را
 • کلکسیون پیراهن های زنانه، پاییز 2016


  اگر به دنبال لباس هایی زیبا برای میهمانی هایتان می گردید، از مدل لباس های مجلسی که در اینجا برایتان آورده ایم، دیدن کنید. این مدل ها جدیدترین و زیباترین مدل های موجود در بازار هستند.
 • کلکسیون پاییزه پیراهن‌های زنانه، برند «زارا»


  زارا «Zara» یک برند فروشگاه‌های زنجیره‌ای پوشاک و زیورآلات است که کار خود را از شهر‌های آرتیزو و گالیسیا در اسپانیا آغاز کرد. در این مطلب جدیدترین کلکسیون پیراهن‌های زنانه این برند لوکس را برای پاییز ۲۰۱۸ برایتان آورده ایم تا در صورت علاقه آن‌ها را ا
 • معرفی برند «بنتون»، پیراهن های زنانه و مردانه


  برند بنتون محصولات متنوعی را شامل لباس زنانه، مردانه، بچه گانه و اکسسوری هایی چوم کیف و کفش را تولید می کند که در این مطلب به بررسی جدیدترین کلکسیون پیراهن های زنانه و مردانه آن می پردازیم. این لباس نه تنها زیبا و جذاب هستند بلکه کیفیت بالایی نیز دار
 • مدل لباس مجلسی تابستانی؛ خنک و شیک


  هر فصلی شرایط خاص خود را دارد و مدل‌های جدید لباس مجلسی برای فصل تابستان با مدل‌های زمستانی این لباس تفاوت‌های زیادی دارد. لباس‌های مجلسی تابستانی معمولا راحت و خنک هستند و شما در آن‌ها احساس گرما و ناراحتی نمی‌کنید.
 • مدل لباس مجلسی بلند


  اگر شما نیز به دنبال لباسی مجلسی برای میهمانی هایتان هستید، می توانید از بین این طرح های متنوعی که در ادامه برایتان آورده ایم، مدل دلخواهتان را انتخاب کنید و جذاب تر از همیشه در جمع بدرخشید.
 • حکم پوشيدن لباس زنانه برای مرد و لباس مردانه برای زن چیست؟


  اخبار فرهنگی,آيا پوشيدن لباس زنانه برای مرد و لباس مردانه برای زن حرام است:آيا پوشيدن لباس زنانه برای مرد و لباس مردانه برای زن حرام است؟ آيا نماز با آن باطل است
 • حکم پوشيدن لباس زنانه برای مرد و لباس مردانه برای زن چیست؟


  اخبار فرهنگی,آيا پوشيدن لباس زنانه برای مرد و لباس مردانه برای زن حرام است:آيا پوشيدن لباس زنانه برای مرد و لباس مردانه برای زن حرام است؟ آيا نماز با آن باطل است

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها