بازدید: 18

اتمام حجت پلیس با سلبریتی‌های بدحجاب

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1970985
جانشین فرمانده ناجا از توجیه، ارشاد و اتمام حجت پلیس با سلبریتی‌های بدحجاب خبر داد و گفت: پلیس با جرم مشهود با جدیت مقابله می‌کند.
صراط:

سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا درخصوص عملکرد پلیس در برخورد با سلبریتی های بی حجاب و مروج بدحجابی در جامعه، اظهار داشت: در مقابله و برخورد با جرم مشهود در جامعه -چه در فضای مجازی و چه در فضای واقعی که در معرض دید عموم است- برای پلیس، فرد مهم نیست؛ بلکه فعل مهم است و اینکه فرد مشهور باشد یا مسؤول یا مرجع گروهی خاص یا آدمی عادی باشد هیچ فرقی نمی کند.

به گزارش فارس جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: پلیس نه واهمه ای از کسی دارد و نه ملاحظه کسی را می کند؛چرا که موضوع امنیت در ابعاد اجتماعی و اخلاقی از اولویت های اساسی پلیس است.

وی در پاسخ به این سوال که پلیس در واکنش به رفتار این دسته از سلبریتی ها چگونه برخورد کرده است، گفت: هم توجیه کرده ایم و هم ارشاد و هم اتمام حجت و می توان تغییر رفتار در نوع روش آنها را به سادگی دید.

این مقام ارشد نیروی انتظامی با تاکید دوباره بر این مطلب که پلیس در برخورد با متخلفان هیچ فرقی قائل نمی شود، خاطرنشان کرد: رصد فضای مجازی و برخورد با تخلفات موجود در این فضا نیز در دستور کار ویژه پلیس است.

 


اتمام حجت پلیس با سلبریتی‌های بدحجاب
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها