بازدید: 7

تاخیر در آغاز لیگ، فرصتی برای اتمام برنامه‌های نیمه کاره

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1970836
به تاخیر افتادن آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر فرصت خوبی برای نفت مسجد سلیمان به وجود آورده تا آماده سازی ورزشگاه خانگی خود را به اتمام برسانند.

تاخیر در آغاز لیگ؛ فرصتی برای اتمام نیمه کاره هابه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با وجود این که شانزدهم مرداد ماه قرعه کشی بازی های نیم فصل اول نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران انجام شد و تیم ها حریفان خود را شناختند اما همچنان زمان شروع بازی ها مشخص نیست و  تاکنون گمانه زنی های فراوانی درباره تاریخ دقیق شروع بازی ها انجام شده است.

به تعویق افتادن آغاز لیگ برتر صدای بعضی از مربیان را درآورده و آن ها معتقدند که این بی برنامگی به تیم هایشان ضربه می زند و در چنین شرایطی آماده نگه داشتن بازیکنان کار سختی است.  اما از طرفی این تاخیر به نفع تیم هایی مانند نفت مسجد سلیمان تمام شده است. زردپوشان مسجد سلیمانی از جمله تیم هایی بودند که دیرتر از سایر تیم های لیگ برتری، تکلیف کادر فنی فصل آینده خود را مشخص کردند و همین امر باعث شد تا فعالیت آن ها در نقل و انتقالات تابستانی با تاخیر آغاز شود. همچنین پس از شکست سنگین این تیم برابر تیم نود ارومیه، تارتار چند بازیکن را از تیمش کنار گذاشت و دیرتر برگزار شدن لیگ باعث می شود که او بتواند نفرات موردنظرش را جایگزین کند.

از طرف دیگر روند آماده سازی ورزشگاه شهید بهنام محمدی هنوز به اتمام نرسیده و اگر استانداردهای مدنظر فدراسیون و سازمان لیگ در این ورزشگاه رعایت نشود، حق میزبانی از نفت مسجد سلیمان گرفته خواهد شد. البته بد شانسی مسجد سلیمانی هم به این قضیه دامن زده و آن ها باید در هفته اول از تیم قدرتمند تراکتور میزبانی کنند که از مدعیان لیگ نوزدهم به شمار می رود. اگر روند آماده سازی ورزشگاه نفت مسجد سلیمان پیش از آغاز هفته اول تکمیل نشود این تیم باید بدون حضور هواداران پرشور خود و در ورزشگاهی دیگر به مصاف تراکتور پرستاره برود که این کار را برای شاگردان تارتار سخت تر خواهد کرد.

مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان بارها اعلام کرده اند که ورزشگاه شهید بهنام محمدی را تا پیش از آغاز لیگ آماده خواهند کرد اما همواره از اعلام یک تاریخ دقیق خودداری کرده اند. در نهایت باید دید که مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان از تاخیر به وجود آمده در آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر که برای آن ها یک فرصت است به خوبی استفاده می کنند یا این تیم در امتیاز میزبانی خود را از دست خواهد داد.

بیشتر بخوانید:
تارتار به دنبال جذب یک مهاجم خارجی

بهادری: اجازه نمی دهیم بازی هایمان در شهر دیگری برگزار شود

مشکلات میزبانی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه غدیر اهواز

قرعه سخت شاگردان تارتار در ۵ هفته ابتدایی لیگ

شکست سنگین نفت مسجد سلیمان برابر تیم لیگ یکی

انتهای پیام/

آخرین اخبار از تیم های لیگ برتر فوتبال

تاخیر در آغاز لیگ، فرصتی برای اتمام برنامه‌های نیمه کاره
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها