بازدید: 9

شناسایی و دستگیری تیم ترور برادر رهبر انصارالله

سرویس‌های اطلاعاتی یمن موفق شدند در کمتر از 12 ساعت تیم ترور برادر رهبر انصارالله یمن را شناسایی و 80 درصد آنها را بازداشت کنند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از کیهان،در حالی که مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی موفق به ترور برادر رهبر انصارالله شدند اما سرویس های اطلاعاتی برای شناسایی این مزدوران تنها 12 ساعت زمان نیاز داشتند.
شناسایی و دستگیری تیم ترور برادر رهبر انصارالله
به گزارش فارس، منابع موثق در یمن از شناسایی و بازداشت عاملان ترور شهید «ابراهیم بدر الدین الحوثی»، برادر «عبدالملک الحوثی»، رهبر انصارالله این کشور خبر دادند. شبکه المیادین لبنان جمعه به نقل از این منابع گزارش داد که سرویس های امنیتی یمن، تیم ترور شهید ابراهیم را شناسایی کرده و موفق شده اند که ۸۰ درصد آنها را بازداشت کنند. این منابع گفته اند که افراد بازداشت شده تحت بازجویی هستند.
این منابع المیادین گفته اند که تیم ترور برادر عبدالملک الحوثی وابسته به وزارت استخبارات (اطلاعات) عربستان بوده و تحت نظارت یکی از سرکرده های شبه نظامیان در رژیم سابق (علی عبدالله صالح، رئیس جمهور معدوم یمن) فعالیت می کرد. وزارت کشور یمن (وابسته به دولت نجات ملی) صبح جمعه بود که اعلام کرد ابراهیم بدرالدین الحوثی، برادر «عبدالملک الحوثی» به دست مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی به شهادت رسیده است.

شناسایی و دستگیری تیم ترور برادر رهبر انصارالله
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها