بازدید: 14

دانلود قسمت 15 سالهای دور از خانه + دانلود قسمت پانزدهم

منبع : فرارو کد خبر: 1965601
قسمت ۱۵ سریال «سالهای دور از خانه» اسپین آف سریال کمدی «شاهگوش» به کارگردانی مجید صالحی جمعه ۱۸ مرداد توزیع می‌ شود.
دانلود قسمت 15 سالهای دور از خانه + دانلود قسمت پانزدهم
قسمت پانزدهم سریال «سال های دور از خانه» اسپین آف سریال کمدی «شاهگوش» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمد حسین قاسمی فردا توزیع می شود.
 
در قسمت چهاردهم سالهای دور از خانه دیدیم که بعد از قهر و آشتی های خنجری و پیدا شدنش توسط زهره و ظفر علی، او خوشحال، در حال آماده شدن برای ازدواج با خانم طالبی بود. از این رو به همراه زهره به خواستگاری خانم طالبی رفت و باز هم با قهر و آشتی او را راضی به برگزاری یک مراسم هم کرد.

اما خنجری باز هم خبر ندارد که قرار است سند یک ازدواج انقطاعی را امضا کند و بعد از انجام عمل های لازم برا پیوند مغز و استخوان، ازدواج او هم بعد از دو ماه خود به خود باطل خواهد شد.

زهره باز هم درگیر مسائل میان خاله اش و خان عمو و محمود و مسعود شد. او از طرفی باید مانع خاله اش شود که مدام با خان عمو دیدار می کند و از طرفی هم باید مواظب دختر خاله هایش باشد. ناله ها و غر زدن های خاله خاور بالاخره جواب داد و فتانه راضی شد که با یزید ازدواج کند.
 
در این میان، اما دو اتفاق مهم هم رخ داد یکی فوت نابهنگام دکتر اطوکش که نادر خبرش را در بحبوحه ی مراسم عقد به خانم طالبی داد و دیگری مامورانی که جلوی درب عمارت کمین کرده بودند و احتمالا در پی زهره هستند.
 
به نظر می رسد در سالهای دور از خانه اتفاقات حالا دیگر با سرعت بیشتری رخ می دهند و در این قسمت می بینیم که چند اتفاق مهم مختلف می افتد و سال های دور از خانه را به پیش می برد.

دانلود قسمت 15 سالهای دور از خانه + دانلود قسمت پانزدهم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها